722 EĞİTİMLERİ
Temel Maji
Manyetik Maji
Pozitif Enerji
Maji Nedir?
Maji Artık Bilimdir
Eğitim Hakkında Bilgiler
Ücret Sorgulama
Eğitime Katılın!
SİTEYE ÜYE OLUN
ÜYE GİRİŞİ

OBSEDE OLMA HİKAYEM
(Gerçek olaydır)
Giriş (1990)
Ruhçu Dedem
Dedemin Satanist Kardeşi
Terk Edilmiş Evdeki Heykeller

MAJİKAL GEÇMİŞİM
Çocukluğum
Gruba Girişim
Ve Sonrası...

HAKKIMDA
Adım Neden Janus?
Tanrı Janus Kimdir?
Osmanlıyım ve Atatürkçüyüm
(Gizlenen Osmanlı Gerçekleri)

SES DOSYALARIM


ADIM NEDEN JANUS?

Yazı:

Tıpkı Eros (Eros Ramazzotti), Venus (Venus Willams), Muhammet, Ali, Kerim (hayırlı bir esma) benzeri isimleri alanlar gibi benim de tanrı, ya da peygamber olmaya özenmek gibi bir amacım yok. Sadece eski bir Roma tanrısı olan Janus’un (yani; kuantum uzay-zaman geometrisindeki farklı vibrasyon frekansları taşıyan parçacıklardan olan ve Janus olarak adlandırılan vibrasyonun) kaderimi baskın şekilde yönlendirdiğini biliyorum. Bir takma ad almaya karar verdiğimde yaşamım üzerinde etkin olan enerjinin ismini almaya karar verdim.

Tanrı Janus, "The Tourist" adlı filmde Agelina Jolie’nin tarif ettiği gibi iki yüzlü bir tanrıdır. (Filmin ilgili parçasını izlemek için tıklayın.) Yüzlerinden biri iyi, diğeri ise karanlıktır… ki, bu tanım bana hayli uymaktadır.

Kimliğimin -başa çıkmaya çalıştığım ve bence çok da başarı kaydettiğim- karanlık bir yanı vardır. Bu yüzden sitedeki ikonumun yüzünün yarısı koyu renklidir. Eğer pozitif bir kişi olarak yaşamayı başarabiliyorsam, bu sonucun nedeni sadece sitemde dileyenlere öğretmeye çalıştığım yöntemlerdir. Karanlık yanım, belki bir kez daha dünyaya gelmeme neden olacaktır; ama böylece bitip gidecektir, buna eminim.

Karanlık bir yanımın bulunmasının nedeni ise belki de -tıpkı Freud'un psikanaliz'i kendi içinde geliştirmesi gibi- negatif enerji denen vibrasyonu yakından tanımam ve bu yüzden korunma yöntemlerini geliştirebilmemdir. Eskilerin "Kul sıkılmadan Hızır yetişmez" şeklinde bir sözleri vardır. Bu inancı "İyi insanların hikayesi olmaz" şeklinde de söylemek mümkündür. Mucizeler, felaketlerle başa çıkanların ayrıcalığıdır. Hatalarım yüzünden yaşadıklarım dikkatimi bu konuya odaklamama neden olmuş, birçok şey öğrenmeme aracılık etmiştir. Bence içimdeki o gölgenin varlık nedeni sadece budur.

Rücu etmiş eski satanistler arasında “Şeytan’ın sonunun onun eski taraftarları tarafından getirilebileceği; çünkü onu gerçek yüzü ile sadece bu kişilerin tanıyacağı” hakkında yaygın bir inanç vardır. Meggido’da Şeytan’ı gerçek hali ile gören satanist rahibin delirip duvarlara insanları uyarmak adına çılgınlar gibi resimler çizdiğini bazı kişiler eski bir kitaptan hatırlıyor olabilirler. Kim bilir? Belki ben de böyle bir şans adına bu yaşama gelmiş, şansımı iyi kullanabilmiş, delirmeden insanları onun vibrasyonlarına karşı uyarmayı bir ölçüde de olsa başarabilmişimdir.
ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -