722 Sistemi Majikal Eğitim
Pozitif Enerji Eğitimi
Astroloji Eğitimi
DANIŞMANLIK
SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU SAYFAYI PAYLAŞIN! >>

Majikal Eğitim Alın | Eğitimin Programını İnceleyin

JANUS'A SORUNUZU İLETİN!

FAL, TAROT, KEHANET

SORULAR ANA SAYFA | Maji | Astroloji | Fal / Tarot | Kuantum | Ezoterizm | Müslümanlık | Pozitif/Negatif Enerji | Reenkarnasyon/Ölüm Ötesi
İlişkiler | Özel İlişkiler | İş Hayatı | Janus

TÜM FAL, TAROT, KEHANET SORULARI
22 Ocak 2019
Tarot ve illüminatiler

Janus ayrıca gercekten paylaşma azminizi ve isteğinizi tebrik ederim. cokca da tesekkur ederim. sorulara verdiğiniz cevapları okuyorum da (birkaç saat oldu sanırım) her koldan bilgi bombardımanına tutulmus gibiyim daha yavas ve adım adım gideceğim.

tarot konusundaki yazılarınızı şimdilik beklemeye aldım cunku tarot ve oracle kartlarıyla çok ilgili, toplamayı da cok seven biriyim. karanlık buldugum destelere istesem de yaklasamıyorum, misal tarot of the sidhe destesi. bazı kartlarını büyüleyici ve ruhsal anlamda geliştirici bulsam da destenin butununden istediğim enerjiyi alamadım. ve bir de sunu eklemeliyim, ben bu kartları geleceği öğrenmek için değil şu anı anlamak için kullanıyorum. bu açıdan bana çok şey kattığını, algımı genişlettiğini de söylemem gerek. kullandıgım destelerin karanlık değil ama gölgeli yanlarımı da göstermesini istiyorum. geneli ama pozitif enerjili güzel anlamlar veren kartlar oluyor. çok fazla sanatçı kendi sanatını ve içsel ilhamını kullanarak deste oluşturuyor bu açıdan spiritüel yükselmede araç oldugunu da nacizane dusunuyorum. memluk destesini araştırdım hala duruyorsa topkapı'da gormek istiyorum ve sizin olusturacagınız desteyi de merakla bekliyorum.

bir de kucuk bir şey sorayım göz okuma yazılarınızla sizi tanımış biri olarak: bu konuda incelediğiniz hemen her isim bildiğiniz bir gurubun illüminati'nin kontrol ettiği kişiler olarak anlatılıyor yabancı forumlarda. bir aralar bu konuları çok araştırmıştım ve aynı şekilde politikacıların da kontrolde oldukları söyleniyor. ben de buna inanıyorum açıkçası, özellikle britney spears ve beyonce gibi isimler başlıcaları gibi. adına illüminati demesek de belli bir zümrenin belirli zihin kontrol teknikleriyle dunyanın önde gelenlerini kontrole almaları konusunda fikriniz nedir en merak ettiğim bu oldu.

YANIT

1- Her türlü obje (ya da olay) kehanet anlamında kullanılabilir. Geleceği, ya da koşulların yapısını gösteren obje/olay değil, "geçmiş/gelecek bütünü" (bilgi için tıklayın!) ile kontak kurabilen beyindir. Beyine bu yeteneği veren en önemli olgu ise inançtır. Bu nedenle söz konusu bütün ile kontak kurabilme yeteneğine sahip ve bunu yapabileceğine inanan her kişi gerçeklikten belli düzeyde bilgiler alabilir.

2- Geleceği bilmek doğru ve iyi bir şey midir? Bence değildir. Olayları akışına bırakmak ve an bazında karşılaşılan olayları yorumlamayı (yani nasıl davranılacağını kestirmeyi) bilmek, geleceği bilmekten daha önemli ve gereklidir. Diğer yandan insanoğlundaki merak adlı eğilim buna pek izin vermez.

3- Gerçeklik bilinç ile çöker, kesin değildir; önceden yazılmış formatlanmış kaderler yoktur. Bir diğer deyişle geleceği belirleyen, ana hatlarını çizen beyin elektriğidir. Bu yüzden fal bakıp olumsuz şey gördüğüne inan kişi başına dert açabilecekken, olayları akşına bırakıp pozitif beyin elektriği taşıyan, kendisine -olumlu olursa- yardım edecek bir tanrı ya da yapının varlığına inan kişi son derece keyifli kaderlere sahip olabilir. Fal bakmaya meraklı kimseler “Ben pozitif şeyler görüyorum” iddiasında bulunsalar da bu sözlerine inanmak biraz zordur; çünkü gerçekliği meydana getiren (dalga fonksiyonunu çöktüren) gerçekliğine “inanılan” kanılar değil; bilincin derinlerindeki, yüzleşilmek istenmeyen EM alanlar, yani inançlardır.

İşte biz majisyenlerin başındaki en büyük dert bu “derin ve yüzleşilemeyen” (örneğin “Maji diye bir şey yoktur”, “Ben bu işi yapamam”, “Günaha giriyorum”, “Benimim gibi akıllı kişinin yaptığına bak, iyice saçmaladım") inançlardır. Bunların olumsuz olduğu şartlarda (ki, ne yazık ki genelde olumsuzdurlar) majikal başarı beklemek boştur.

4- Gerçek Tarot destesi anaerkildir ve kayıptır. Bu gün gelecekten haber verdiğine inanılan kartlar geçmişin oyun kartlardır. Ezoterizmle ilgisiz derebeylerinin, düklerin, baronların eğlence amacıyla uydurdukları resimlerden hikmet beklemek bence gülünçtür. Bu resimlerin derin anlamlarının olduğunu ileri sürenler şan/şöhret peşindeki üç kabalisttir. İşin daha gülünç yani milyonları bu saçma düşünceye inandırmış olmalarıdır. Bu bilgiler HER tarot araştırmacasının kitaplarında yer alsa da, milyonları uyduruk kartlardan uzak tutmayı başaramamışlardır.

5- İnsanlara mutluluk veren, eğlence ortamı yaratan her şey yararlıdır. Keyif alınan şeylere -benim gibi- olumsuz yorumlar yapanların lafına zerrece kulak vermemek en iyisidir.

Gelelim sorunuzun ikinci kısmına... Hangi forumlardan söz ettiğiniz bilmiyorum ama böyle saçma sapan laflarla zaman harcanan yerlerde vakit geçirimek, böyle saçma sapan şeyler yüzünden hiç olmayan şeyleri varmış sanmak (örneğin yorumladığım kişilerin özel olarak seçtiğimiz zannına kapılmak) zaman kaybıdır. Yorumladığım kişilerin TÜMÜ bir zamanlar yazarı olduğun sosyal paylaşım sitesindeki isteklerle belirlenmiştir.

Belli bir zümre… zihin kontrol teknikleri… yönetilen liderler… :) Bu sözleri duyduğumda tepkim hep ortak olmuştur, o tepki de önüne geçemediğim bir tebessümdür.

Bu konuda söyleyebileceğim tek şey zihin kontrol için illümün bilmem kimlere gerek olmadığı, yaşamdaki doğal zevklere varamamaları yüzünden yaşadıkları tatminsizlikleri insan beyninin hayatta kalma tepkisinin verdiği yaratıcılık ile tatmin etmeye çalışmak adına zaman geçirdikleri forumlar aracılığı ile kontrolu kendi kendilerine yaptıkları olabilir. Söz konusu kuşkunuz bile anılan forumların/ortamların beyni ne biçimde düşünmeye yönelttiklerine, garip kaygılar yarattıklarına ve bunun da bir zihin kontrolü sayılabileceğine örnektir. İşin kötüsü anılan kontrolun forumlara girerek, kişinin kendi kendine yapıyor olmasıdır. ;-)

Hayatta yaşamın şifresi, yani “iyi” denilen şekilde yaşayıp mutluluk ve tatmin bulmanın yolları kesin ve sınırlıdır. Bunların en önemlisi flörttür (buna dozunda çok eşlilik denebilir; aşk ve seks -yani eşi seçmek- bile ikincildir; flört ortamı sosyalleşmek, avlamak/seçilmek, daha çok avlamak/seçilmek adına değişimler yaratmak, çok kişi ile özel iletişim kurmak, heyecan duymak vb. benzeri önemli gereklilikleri toptan realize eder). Ardından yemek gelir. Sonra arkadaşlarla kikirdeşmek (buna maç yorumu, kekli çaylı altın günü, hatta bizimki gibi “manyetizma mı baskın, EM alan mı?” muhabbeti dahildir). Liste, fazla İSTENMEYEN ŞEYLERİ (sorumluluklar/görevler/mecburiyetler/özveriler vb.) korkmadan, stres altına girmeden yapmak ile uzatılabilir.

Oysa ataerkil sistem flört ortamını karalar, başarı adlı bir kavram yaratır ve bunun koşulunun öne geçmek olduğunu empoze eder. Avlanma ortamını (bu kez yiyecek avlamaktan, yani para kazanmaktan söz ediyorum) prototipleştirir (insanlar istemedikleri, yeteneklerini ifa edemedikleri işler yaparak yaparak para kazanmak zorunda kalırlar)… bu liste de uzatılabilir.

Böylece doğal denge bozulur… beyin elektriği bozulur… Bunu fark eden beyin gerekli tatmini bulmak adına yolunu değiştirir ve maç fanatikliğinden, yemek fanatikliğine, hatta okültizm fanatikliğine (fanatiklik sözcüğü ile aşırı düşkünlük demek istiyorum) dek yüzlerce yol ile tatmin aratır.

Bunlar -dolaylı da olsa tatmin verecekleri için- çok da yabana atılmamalıdırlar; çünkü bunlar olmazsa adam bir ota dönüşür. Ancak bunlar “yapılırken-yapılması gerekli olan”, bunların ASIL çözüm olmadığını bilmek ve gerçek yollara/metotlara dönebilmek adına fırsat kollamak, yaratıcı olmaktır.

İllümünler hakkında söyleyebileceğim yegane şey bunlardır.

Ama söyleceklerim toptan bitmedi:

  • Öz kimliğinizi yitirmeden, her fırsatta gündelik ve sıradan bir kişi olmaya çabalayın. Yığını/geneli/sıradanı kucaklayın.
  • Görevlere asılın, bunları ya fazla düşünmeden, ya da kapasiteniz varsa severek/isteyerek yapın.
  • Eğlence arayın, nerede keyif oraya damlayın, korkusuzca size zevk vereni yapın.
  • Diğerlerinin yaşam alanına -eğer talep yoksa- iyi niyetle bile bulaşmayın.
Böylece sadece illiminülümünellimünül’ler sizi yönetemeyecek olmakla kalmayacaklar, dahası, gerçek yönetici (ki bunu Allah’tan, Ana Tanrıça’ya, evrenin gizli dengesinden, beyninizin gizli "dalga fonksiyonunun en şahane şekilde çöktürme yeteneği"ne değin farklı şekilde yorumlayabilirsiniz) sonunda size ulaşabilip baş döndürücü güzellikler vermeye başlayabilecektir.

Yanıtlarım hakkındaki sözleriniz beni ziyadesi ile mutlu etti. Özellikle “paylaşma azmi” vurgusu sanırım tam duymak istediğim şeylerdendir. Bunu dile getirme nezaketiniz için derin şükranlarımı sunmakla kalmıyor, farkındalığınız adına da tebrik ediyorum.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -