722 Sistemi Majikal Eğitim
Pozitif Enerji Eğitimi
Astroloji Eğitimi
DANIŞMANLIK
SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU SAYFAYI PAYLAŞIN! >>

Majikal Eğitim Alın | Eğitimin Programını İnceleyin

JANUS'A SORUNUZU İLETİN!

MAJİ

SORULAR ANA SAYFA | Maji | Astroloji | Fal / Tarot | Kuantum | Ezoterizm | Müslümanlık | Pozitif/Negatif Enerji | Reenkarnasyon/Ölüm Ötesi
İlişkiler | Özel İlişkiler | İş Hayatı | Janus

TÜM MAJİ SORULARI
26 Ocak 2018
Bir Lanetleme Çalışması ve Sonuçları
(...) babamı parası için avlayan kadının yaptığı ağır büyülere maruz kaldık yazılarında büyüye inanmazsanız etkisi olmaz ve sabredin dersin ama biz kara büyü istemiyoruz senden sadece üzerimizdeki negatif etkiyi nötrlüycek yollar göster. bu yardım yaparsan bence fazlasıyla pozitif karma kazanırsın.

YANIT
Pozitif karma puan kazanmak adına bir davranışta bulunduğunuzda pozitif puan kazanamazsınız; çünkü "kazanç" adına yapılan şeyler "çıkar"dır, yardım değil.

"Babanıza parası için maji yapan kadın" ise -bence- sadece beyninizde yarattığınız ve aslında sizi rahatlatan bir senaryodur; çünkü kolayca görüleceği gibi majikal bilgisi olan bir insan, para sahibi olmak için sevmediği bir kişiyi elde ederek dolaylı yoldan para kazanmayı hedefleyeceğine doğrudan para (rızk) çalışması yapar.

Diğer yandan, eğer o kişi çalışmalarında dikkate değer bir başarı elde edecek kadar güçlü bir büyücü ise, para çalışmalarında -çalışmaya detaylar katmanın- başarı oranını azalttığını, en iyi sonuçların ise plan yapmadan, bir çeşit "nereden hayırlı ise oradan gelsin" benzeri çalışmalarla elde edildiğini çoktan öğrenmiştir.

Yine de altını çizmem gerekir ki maji güçlü bir silah olarak da kullanılabilir. Lanetleme çalışmaları bazen kişi üzerinde etkin olabilir.

Ama...

Ama etkisi KESİNLİKLE geçicidir; çünkü maji her kişinin kendi beyin enerjisi ile yazdığı kaderin yönlendiriciliği ile uzun süre başa çıkamaz. Eş deyişle herkes, kendine büyü yapan kara büyücüden -eninde sonunda onu alt edecek kadar- güçlüdür.

Doğal yasalar herkese doğduğunda şans, bereket, yetenek vb. ile dolu bir çanak verir. Maji ya da farklı bir ("uyanıklık" diyerek nezaketsizlik yapmayalım, "short cut" diyelim) yol ile bu çanağa ne koyulursa, oradaki bir şey taşar, yitirilir. Verilenlerin miktarını arttırma yolu çanağı genişletmektir. (Maji, çanağı genişletmek için kullanılırsa anlamı ve yardımı vardır.) Çanağı genişletmek başarılınca çanak bir üst güç (Allah, Ana TAnrıça, Baba Tanrı, evren, kuantum uzay-zaman geometrisi, beynin gizli bir gücü, inanca göre değişiktir verilen ad) tarafından kendiliğinden doldurur.

Aynı şekilde birileri, diyelim bir kara büyücü, o çanakan bir şeyi çalmayı, almayı başardı ise, yine o "her ne ise o olan", söz konusu boşluğu kısa sürede -hem de alınan haksız darbeleri onararak, yani faizi ile- dolduracaktır.

Konuyu vurgulamak adına bir anımı paylaşayım:

Beni yakından tanıyanlar bilir, çok kötü yerlerden, bir satanist olarak girdim ezoterizm ortamına. (Bu büyük hatam nedeni ile çok darbe aldım, ama -kötülüğün gerçekten ne olduğu, nasıl etkin olduğu, neden böyle bir mekanizmanın var olduğu benzeri- çok şey de öğrendim. Bu nedenle hayatımı başkalarına büyü yaparak kazanmak yerine; okumaya ve araştırmaya ek olarak yaşayarak da öğrendiklerimi soranlara aktararak kazanma yolunu seçtim.) İçinde olduğum grupta çok güçlü büyücüler vardı. Hepsi üniveriste eğitimi almış, aydın kimselerdi. Ciddi oranda tehlikeliydiler. Oysa tüm dürüstlüğümle altını çizmek isterim: Aralarında gerçek anlamı ile (bu günkü bilgilerimle değerlendiğimde bile izleyebildiğim oranda) güzel kalpleri olanlar vardı!

Gün geldi -o zamanlar daha yeni açılmış olan- Star TV'de (Cem Uzan'ın Magic Box'ı) üst düzeyde görev alan bir gazeteci hanım ile zıtlaştılar. Hanım, biraz dik bir kadın idi, ama bence başka da hatası yoktu. Oysa grubun Crowley'den alıntı düsturları: "Suç, biz ilerlerken yolumuza çıkanındır" şeklindeydi. Bu düşünce yönlendirmesi ile hanımı lanetlediler. Sizlere -metalci gençlerin değil- üst düzey gerçek satanistlerin kafa yapısını göstermek için bir küçük ekleme daha yapayım: Ünlü bir doktora -sadece kütüphanesinin zenginliği yüzünden bile- lanetleme çalışması yapıldığını anımsarım.

Çalışmaları sonrası hanım işini kaybetti.

Bir süre sonra muhabir olarak (yani önceki konumunu yitirerek) bir gazeteye girdi... ama grupla takışmaya devam etti.

Hanımı oradan da attırdılar.

Uzatmayayım, sonuca geleyim: O gruptan hayatta -ben hariç- bir tek kişi kaldı geriye (ki, o da "rücu etmiş" bir insandır; 25+ yıldır iletişimim olmasa da basından izlediğim kadarı ile çok değerli birine dönüşmüştür), grup üyeleri ise giderek kötü yaşam şartlarına kayarak hayatlarını yitirdiler. Oysa tümü derin, zeki, kaliteli, seçkin insanlardı.

O hanım ise bu gün saygın bir eğitmen, onlarca kitabı olan popüler bir yazar, üstelik -gözlerinden okuduğum kadarı ile- çok mutlu biri.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -