722 Sistemi Majikal Eğitim
Pozitif Enerji Eğitimi
Astroloji Eğitimi
DANIŞMANLIK
SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU SAYFAYI PAYLAŞIN! >>

Majikal Eğitim Alın | Eğitimin Programını İnceleyin

JANUS'A SORUNUZU İLETİN!

MAJİ

SORULAR ANA SAYFA | Maji | Astroloji | Fal / Tarot | Kuantum | Ezoterizm | Müslümanlık | Pozitif/Negatif Enerji | Reenkarnasyon/Ölüm Ötesi
İlişkiler | Özel İlişkiler | İş Hayatı | Janus

TÜM MAJİ SORULARI
22 Ekim 2018
Majide enerjinin gerekliliği ve kaynağı

Sorum şu , gerçeklik dalga fonksiyonu çöküşüyle oluyor , süperpozisyon durumu ise olasılıklar silsilesi , bu olasılıklar bir birinden bağımsız olmamalı! yani biz belli enerjilerle dalga fonksiyonunu iradi olarak çöktürdüğümüze göre , toplayabildiğimiz enerji oranında süperpozisyonda istediğmiz alana doğru kayma yapabiliyoruz. örnek vereyim , oğlum uyku uyuyamıyor , her gece 10 defa kalkıyor , ben onun sabaha kadar deliksiz uyku uyuması için maji yapıyorum , burada şöyle mekanizma çalışıyor olabilir mi ,süperpozisyonda ki olasılıklar birbirine bir şekilde bağlı , gerçeklikler arasında belli bir mesafe var , ben maji ile istediğim yola doğru gerçekliği kaydırıyorum , gelen enerjilere göre gecede 10 defa kalmasından 9-8-7-6 şeklinde ve en sonunda amaç hedefim olan ve süperpozisyon halinde gizli deliksiz uyku gerçekliği! benim çağırdığım enerji ile ancak 6 defa uyandığı gerçekliğe kadar yetmesi durumunda maji o şekilde sonuç veriyor ! bir gece önce 10 defa maji sonrası 6 defa kalkıyor . istediğim hedefe giderken yolda enerjim bitiyor ve o gerçeklik olmasa da yakın bir gerçeklik oluşuyor. Veya aşk çalışması için maji yapıyoruz , hedef , bir kişinin bana aşık olması , çalışma sonunda aşık olmuyor ama biraz daha sempati besliyor , önceden kini varsa düşmanlığı kalmıyor. Bu durumu değerlendirmenizi rica ediyorum.

YANIT
Sözleriniz Orch OR yorumu kapsamında ve temelde doğru; sadece bir noktada hatanız var.

Söz konusu kuantum yorumunu kısaca açıklarsam hem anlaşılmayan yerler daha net anlaşılabilir, hem de hatanızı daha doğrudan göstermiş olurum.

Bu modele göre (ki, 722 Sistemi mantığı bu modele dayalıdır) gerçeklik ölçüm ile çökmez. Kendi kendine çöker!

Nasıl çöker?

Süperpozisyondaki parçacıklar arasındaki enerji farkı belli bir eşiğe gelince çöker.

Süperpozisyonda dalga fonksiyonu vardır; gerçeklik, standart kuantum yorumlarına göre ölçüm sonucu dalga fonksiyonunun çökmesi ile oluşur. Buraya dek sözleriniz doğru.

Ancak süperpozisyondaki “kaymadan” söz etmişsiniz. Süperpozisyon kaymaz. Burada hatalısınız.

Orch OR, standart yorumlardan farklı bir bakış açısı taşıyan bir görüştür. (Bu yüzden ortaya atıldığı 20 sene önce bilim dünyasında çok büyük eleştiri almış, ama bu modelin mimarı iki bilim adamı her seferinde yeni argümanlarla yorumun gerçekliğini ortaya çıkartabilmişlerdir. Yorum, son olarak 2013 yılında revize edilerek son şeklini almıştır. Eğitimde yansıtılan bu versiyondur.)

Orch OR demektedir ki “Dalga fonksiyonu; enerji, farkı parçacıklar arasında belli bir düzeye gelince çöker.”

Enerji denilen nedir?

Tıpkı Genel Rölativite prensibindeki gibi gravitasyonun kütleye uyguladığı enerjidir. Ama bu kez söz edilen gravite, kuantum gravitasyonudur.

Kuantum gravitasyonu küçük objelere (örneğin elektronlara) az enerji uyguladığı için bunlar çok uzun süre dalga fonksiyonunda kalabilirler. Ama Schrödinger’ın kedisi gibi (ve de insan gibi) büyük kütleli objeler -enerji gerekliliği yüksek olduğu için- çabuk çökerler. Bu yüzden insan makrokozmos ortamında elektronlar gibi dalga fonksiyonunda kalıp, duvarlardan geçemez; bir taraftan iş toplantısında projeksiyon ile sunum yaparken, diğer tarafta kucağında hanım hoplatamaz (ya da sevdiği adamın kucağında hoplayamaz).

Maji konusuna gelelim: Maji yaparken süperpozisyondaki olasılıklardan canınızın istediğini çöktürme peşindesinizdir. Ama önünüzde handikap boldur:
- Öncelikle kuantum gravitasyonu yüzünden olasılıklardan en az enerjilisi çökeceği için buna engel olmanız gerekir.
- Bunu başardığınızı varsaydığımızda bile, bu sefer canınızın istediğini olasılığın enerjisini var etmelisiniz… ki, bu gerçeklik büyük bir enerji gereksiyor olabilir! (Eğitimde “Günüm güzel geçsin” benzeri basit hedefler önerme nedenimiz budur.)

Ama “başarısızlık” ile “başarı” arasında alternatifler de vardır; çünkü olasılık, hedefe aktardığınız/yolladığınız enerjiye göre çöker. Yani enerjiniz az geldiğinde -örneğinizdeki gibi- oğlunuz gece on değil, altı kez kalkar; gönlünüzü çalan dilber size abayı yakacağına “Sen çok iyi adamsın” da kalır.1 ;)

Görülmekte ki enerji maji dünyasında da neredeyse her şeydir.

Peki maji dünyasında enerji nedir?

Gama dalgasıdır!

Neden?

Çünkü gerçeklik çökmesi sırasında mikrotübüllerden gama dalgası yayılmaktadır. Yani dalga fonksiyonunun çökmesi ile gama dalgaları doğrudan bağlantılıdır.

Aprentisler genelde 40-60 Hz.de kalmaktadırlar. Bunu 100, 120ye vurdurabildiğinizde evren “Bingo!” der.

Diyebilirsiniz ki “Ben genelde 60da kalıyorum; çünkü aklım dağılıyor, kafama patronun lafları geliyor, oğlanın hastalığı geliyor, hem zaten yorgunum…”

O zaman da ben de size “Peki, neden bedava enerjiye yönelmiyorsunuz? Neden kendinizi yoruyorsunuz?” derim.

Bu yanıtımı duyunca bana heyecan içinde “Neee??? Bedava enerji mi? Ne-nerede o? Nasıl elde edilebilir?” benzeri sorular yönelttiğinizde size ince bir gülüşle şu yanıtı veririm:

“Bedava olan enerji sadece inançtır.”DİP NOTLAR

[1] Majisyen, üçüncü kişilerin EM alanını hedef aldığında elde ettikleri adına büyük ve gereksiz bir bedel öder. Hedefteki kişinin kayıpları ise faiz eklenerek geri ödenir. Bu fizik bir etki-tepki mekanizmasıdır. İçinde yaşadığımız evrenin dinamiğinde kişisel hata ile boşalmayan alan, evren tarafından doldurulur. Bu yüzden kimse maji ile kalıcı hasar göremez. Yine aynı yapı yüzünden hiçbir canlı hak etmeden (evrimselleşmeden) bir şey elde edemez. Etmeye kalktığında gereksiz bedeller öder… yani kazık yer. Güzel kaderlere sahip olmanın tek yolu değişmektir. Maji, söz konusu kişisel değişikliği (evrimi) yaratmak adına kullanıldığında önemli, değerli ve kutsaldır.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -