722 Sistemi Majikal Eğitim
Pozitif Enerji Eğitimi
Astroloji Eğitimi
DANIŞMANLIK
SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU SAYFAYI PAYLAŞIN! >>

Pozitif Enerji Eğitimi Alın | Eğitimin Programını İnceleyin

JANUS'A SORUNUZU İLETİN!

POZİTİF ve NEGATİF ENERJİ

SORULAR ANA SAYFA | Maji | Astroloji | Fal / Tarot | Kuantum | Ezoterizm | Müslümanlık | Pozitif/Negatif Enerji | Reenkarnasyon/Ölüm Ötesi
İlişkiler | Özel İlişkiler | İş Hayatı | Janus

TÜM POZİTİF ve NEGATİF ENERJİ SORULARI
3 Aralık 2018
Bu soru Merak ve Eleştiri başlıklı soruyu soran ziyaretçi tarafından yollanmıştır.
Amacim sizlerin sevkini kirmak degil.

Bir açiklamada bulunmak istedim. Sitenizle yeni karsilastim ve sitede bahsedilen evrimi, Darwin' in evrim teorisi zannettim. Amacim asla sizlerin sevkini kirmak yada kirici bir sekilde elestirmek degildi. Her ne kadar bazi dini inanclarim sizle tamamen uyusmasada ben insanlara hic bir maddi çikar gözetmeden samimiyetle burda sorulari yanitlamanizi takdir ettim. Cünkü bunu yapan insanlar cok az. Bu isle ugrasanlarin çogu sirinlik tilsimlariyla ve baglama büyüleriyle ugrasiyor. Insanlara zarar verip duruyorlar. Ama en dengeli buldugum sey de göz okuma el okuma gibi seyleri bilmenize ragmen kaldirmaniz.Bunu yapabilirdiniz, insanlarin ilgisini cekmek icin.Ama siz insa lara zarar vermemeyi sectiniz bunu herkes yapmaz. Çünkü gelecek nasil yorumlanirsa öyle olur ben bunu aynen yasadim. Bu hareketinizi dengeli buldum ve bende artik gelecegimi pek merak etmiyorum.Aciklamak istedim amacimin sevk kirmak olmadigini.

YANIT

Beni ziyadesi ile mutlu eden bir mesaj bu… Çok teşekkür ederim.

Kimseden onurlandırılma, destek, teşekkür, iltifat ya da benzerini beklemiyorum. Ancak insanların teşekkür etmelerine neden olan enerjiyi taşıdıklarını, ince düşünceli kişilerle iletişimde olduğumu, "bizim zamanımızın" değerlerinin son bulmadığını (Amerikan emperyalist kültürüne tamamen teslim olmadığımızı) görmek beni gerçekten sevindiriyor.

4-5 yıl önce, kuantum ve maji konusunu -kendimizce- iyice karabildiğimize (sentezleyebildiğimize) inandığımızda fal hakkında da artık reddedilemez sonuçlara vardığımızı fark ettik. Bundan sonra Tarot açmak, göz okuma yapmak sadece hatalı olduğuna inandığımız şeyi yapmak anlamına gelecekti… ki bunun anlamı NE idi. Bu işlerden gönül huzuru içinde, rahatça vaz geçtik. Ücret karşılığı maji ise hayatında sadece 2-3 kez, o da gençlik yıllarında (“hava atmak” amacı ile) yapmışımdır. Hep söylerim; güçlü bir majisyen kara büyücü ise kimseye hizmet etmez, kendine çalışır; beyaz büyücü ise yaptığının gerisinde yardım ve inanç saikası vardır, maddesel bedel istemez.

Astroloji ise farklı bir alan; henüz eldeki bilgilerle açıklanamayan şekilde bilimsel verilerle örtüşen yanı var. Örneğin Pluto astrolojide ölüm planetidir. Ölümü yönetir. Planetlikten çıkartılması ile kendi de ölümü yaşamıştır. Bu örnekler çoğaltılabilir. Bu yüzden öğrencilerimle ilişkimde içinden çıkamadığım sorunları aşmak adına bazen haritaya başvurduğum ve eğer ÇOK GEREKLİ GÖRÜRSEM, sonuçları öğrencimle paylaştığım oluyor. Ancak hiç birinden bu güne dek en küçük bir miktar para (hatta armağan bile) ne talep ettim, ne de aldım.

Son olarak “Bu isle ugrasanlarin çogu sirinlik tilsimlariyla ve baglama büyüleriyle ugrasiyor. Insanlara zarar verip duruyorlar.” sözünüz ile aynı düşüncede olduğumu söylemek zorundayım. Verdikleri zarar ise asıl maji denen sistemedir. Hazır fırsat buldum, konuyu biraz açayım.

Maji, bir New Age terapi (şifa) metodudur. İnsan yaşamında bolluk, rahatlık ve iyilik verecek yegane aracı olan pozitif beyin elektriğini var etmek adına kullanılabilecek bir sistemdir.

Zaten diğer insanların yaşamına -pozitif olduğu düşünülen şekilde BİLE- karışmak hatadır; çünkü kısıtlı insan algısı neyin pozitif, neyin negatif olduğu hakkında kesin kararlar verecek yeterlilikte değildir.

Negatif sonuçlar ise ASLA yaratılamaz. Hiçbir beyin dalga boyu, evrensel planı (buna isterseniz irade-i külliye, isterseniz kuantum uzay-zaman yapısı diyebilirsiniz) değiştirecek genliğe sahip değildir, uzaylılarda bile bu yeti bulunamaz. Eğer hedef kişi NE taşıyorsa -büyü yapanın NE’si ile SENKRONİZE OLDUĞU İÇİN- küçük ve kısa süreli zararlar görebilir; ancak kısa sürede asıl plan yeniden işlemeye koyulur, her şey eski yerine oturur.

PE sahibi kişilere büyü yapılabileceği düşüncesi ise gülünçtür. PE, tanrının (ya da evrensel içrek yapının) temel vibrasyonudur. Bir insanın beyin dalgası ile -inanca göre ister Allah deyin, ister kuantum evreni kuralları- temel yapıya karşı gelebileceği, onu değiştirebileceği düşüncesi hem inançsızlık, hem de saygısızlık, en azından bilgisizlik anlamındadır.

“ gelecek nasil yorumlanirsa öyle olur ben bunu aynen yasadim.”
Bu gerçeği yaşayarak görmeniz elinizde somut veriler olduğuna delil. Söz konusu somut verileri algılayabilmek için ruhsal evrim:) gerekmekte. Zaten “Şevk kırmak” adlı tavrı sergilemeye yönelik kaygınızın varlığı da içinizdeki pozitif enerjiye kanıt. (Nezaket ve düşüncelilik PE'nin en önemli göstergelerindendir.) Bu enerjiye sahip olmak çok önemlidir. Sahip olduğunuz değerin farkına varmanızı ve ona odaklanarak daha da geliştirmenizi dilerim.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -