722 Sistemi Majikal Eğitim
Pozitif Enerji Eğitimi
Astroloji Eğitimi
DANIŞMANLIK
SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU SAYFAYI PAYLAŞIN! >>

Majikal Eğitim Alın | Eğitimin Programını İnceleyin

JANUS'A SORUNUZU İLETİN!

FAL, TAROT, KEHANET

SORULAR ANA SAYFA
Maji | Pozitif/Negatif Enerji | Kuantum ve Bilim | Ezoterizm | Ruhsal Sorunlar | Reenkarnasyon/Ölüm Ötesi/Rüyalar | Astroloji | Fal/Tarot
Müslümanlık | Çeşitli İnançlar | Yaşam ve İlişkiler | Özel İlişkiler | Janus

TÜM FAL, TAROT, KEHANET SORULARI
13 Nisan 2020
El falı (Kendiliğinden doğan işaret)

Merhabaa Janus,
Bugün 14 subat,buradan herkesin sevgililer gününü kutlarim. Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim diye devam edecekmisim gibi oldu, hadi edeyim. Buraya gelip soru soracakken mektup yazarmis gibi bir ciddilige büründügümü fark ediyorum :D Bugün ilginç bir sey fark ettim sol avuç içimde isaret parmagimin hemen altinda minik bir kalpçik olusmus. O kadar sirin ki bayildim ona. El falindan falan da anlamam, herhangi bir faldan anlamam :) ama internetten baktim bunu görünce, kalp çizgisi denen bir çizgi varmis o ikiye ayriliyor isaret parmagimin altinda, onlarin ucunda da o kalpçik olusmus. Harika bir sey oldugunu düsünüyorum özellikle böyle bir günde (kendi vücudundan sevgililer günü hediyesi almak gibi :)) ama eger fark edemedigim baska anlamlari varsa onlari da ögrenmek isterdim bu yüzden de buraya kostum. Bir yanim 'böyle gereksiz seylerle adami ne mesgul ediyorsun be' dese de o yanimla da eglenmeyi sizden ögrendim, ögreniyorum. Simdiden tesekkürler, sevgiler..

YANIT

Ne güzel bir mesaj bu! Teşekkürler! Çok geç olsa de ben de sevgililer gününüzü kutlarım. (Sorulardaki giderek artan sayı yüzünden yanıtlarımın gecikmesi beni üzüyor. Bir çare bulacağız buna.)

(EDİTÖRÜN NOTU: E-posta adresi bildiren sorucuların sorusu yanıtlanınca bir süredir verilen adrese yollanıyor, sitede yer alınca haber de veriliyor.)

“Harika bir sey oldugunu düsünüyorum özellikle böyle bir günde (kendi vücudundan sevgililer günü hediyesi almak gibi :))”
Kesinlikle yanılmadınız… çünkü böyle olduğuna sıcacık (pozitif) bir şekilde inanmışsınız. Doğrusu ya, bu kadar hoş mesaj yazan birine evrenin (inancınıza göre Allah’ın, Ana Tanrıça’nın, Buda’nın, Şiva’nın, pozitif kuantum fizik geometrisinin vb.) bir ödül ya da armağan gönderdiğine ciddiyetle inanıyorum. Beyin elektriği pozitif olan (böyle armağanlara gerçekten inanan, odak ile senkronize yaşayan) kişiler evrenlerini böyle kurdukları için kimi zaman bu tarz olaylarla karşılaşırlar.

Kuantum mekaniğinden palmistry’ye geçelim: Kalp çizgisi ve akıl çizgisi gerçeklerden söz ediyor olabilirler; çünkü bu yaşıma dek, neredeyse her seferinde çok yüzeysel bir bakışla bile el sahibinin kimliğine paralel veriler sunduklarını izlemişimdir. Aynı şeyi kesinlikle hayat çizgisi için söyleyemem. Yaşlı olduğum için arkadaşlarımın hem ellerine bakmış (bazılarının avuç haritalarını mürekkep ile almış), hem de diğer aleme göçmelerini izlemek zorunda kalmış biri olarak bu çizginin gerçekleri ifade etmediğini bilfiil izledim.

Konu açılmışken kalp ve akıl çizgisi hakkında çok ufak bir-iki tüyo vereyim: Akıl çizgisi kısa, kırmızı ve kalın kişiler içgüdüsel, savaşçı, pratik, fazla derinlerden hoşlanmayan kimselerdir. Bu çizgi uzadıkça ve inceldikçe entelektüel, ruhsal sorunlara eğilimli, hayata akıl penceresinden bakan, pratik çözümler üretemeyen bir kimlik yaratmaktadır. Kalp çizgisi ise ne kadar bozuksa (üzerinde minik çizgiler, noktalar varsa, kırklıysa) kişi aşk ilişkilerinde düş kırıklığına uğramaktadır.

Asıl incelenmesi gerekli el ise kişinin yazı yazarken (kalem tutarken, eşya kullanırken) kullandığı elidir. Diğer el dünyaya gelirken birlikte getirilenler, kullanılan el ise bu getirilenlerin işlenmiş halidir.

Ancak çizgilerdeki çatallanmalar genelde hoş karşılanmazlar. Çizgi ne kadar düzgün ise (lekesiz, kırıksız, üzerinde minik başka çizgiler olmayan yapıdaysa) ifade ettiği alan o ölçüde sorunsuz ve mutluluk verici olacaktır. Bu yüzden kalp çizginizin işaret parmağınız altında çatallanması (aynısı bende var) gönül işlerinde aradığınızı bulamayacağınızı gösteriyor olabilir. (Bu konuya hemen kuantum bilimi çerçevesinden bakalım ve cümleyi “Eğer İNANIYORSANIZ gönül işlerinde aradığınızı bulamayacağınızı gösteriyor olabilir” diye düzeltelim.) Benim sizin eliniz hakkındaki yorumum ise izlediğiniz kalbin çok anlamlı olması ve bu durumun düzeltildiğinin müjdesinin size sevgi ile ilgili bir günde verildiği yönünde. Evren size içinizde yarattığınız sıcaklığa armağan olarak kaderinizi pozitive ettiğini göstermiş. Tabi ki sizin bana ulaşacağınızı ve benim aracılığım ile bu bilgiyi alacağınızı da biliyor. Evet, bu sözler bilim dışı, ama madem ki ben inanıyorum, o zaman öyledir… ve bu mekanizmanın gerisinde bilim vardır! :)

“Bir yanim 'böyle gereksiz seylerle adami ne mesgul ediyorsun be' dese de”
Olur mu öyle şey! Aldığım en güzel ve anlamlı sorulardan biri bu! Hem unutmayın; bir konu sizin için gerçekten önemli ise, önemlidir. Bizim görüşlerimize ters yönlü olduğunu bilindiği halde, soru değil, kişisel düşünceyi savunma amacı taşımadığı koşullarda, her soru benim için de önemlidir; müsterih olun. Ayrıca -kimse kusura bakmasın- bir kişinin heyecan içinde sorduğu her konudaki soru, bizim eğitimdeki Anisotropic Hyperfine Coupling ile manyetik eşleşme hakkındaki derslerden çok daha önemli olabilir. Kendinize sınır koymayın. Size heyecan, coşku, ümit veren her şey çok önemlidir… hatta kutsaldır. Bırakın asık suratlı ataerkiller ayıplasınlar. BUNDAN MEMNUN OLUN; çünkü bu tavır ataerkil olmadığınızın kanıtıdır.

[Yeri geldi, bir dipnot düşeyim: Ataerkil (erkek egemen) sözcüğü, KESİNLİKLE erkeklerin DOĞAL yapısına gönderme yapmamaktadır. Başarılı erkeklerin pek çoğu aslında güçlü oldukları kadar, heyecan dolu, coşkun ve eğlenceli tiplerdir. Asık suratlı, sert, saldırgan, katı, esneklikten yoksun, kendinden farklı olanla uzlaşmaya isteksiz, hoyrat model, erkekleri gerçek hasletlerinden (aslında kadın ile eşleşmekten) uzak tutmak için yaratılmış bir tuzaktır.]

“de o yanimla da eglenmeyi sizden ögrendim, ögreniyorum.”
Acayip mutlu oldum yaaa… Artık kendimi tutamıyorum ve size sarılıveriyor ve havada iki kere döndürüyorum. Mesajı yazan bilinçteyseniz bana kızmazsınız. :)

Ama umarım yakınlarda babanız, ağabeyiniz, ya da başka birisi ;-) yoktur. Eğer varlarsa, "Lan, ne artistlik yapıyo bu?" demelerine meydan vermeden onlara ihtiyar olduğumu anımsatıverin. :)

ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -