722 Sistemi Majikal Eğitim
Pozitif Enerji Eğitimi
Astroloji Eğitimi
DANIŞMANLIK
SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU SAYFAYI PAYLAŞIN! >>

Majikal Eğitim Alın | Eğitimin Programını İnceleyin

JANUS'A SORUNUZU İLETİN!

MAJİ

SORULAR ANA SAYFA | TÜM MAJİ SORULARI

Maji | Pozitif/Negatif Enerji | Kuantum ve Bilim | Ezoterizm | Ruhsal Sorunlar | Reenkarnasyon/Ölüm Ötesi/Rüyalar | Astroloji | Fal/Tarot
Müslümanlık | Farklı İnançlar | Yaşam ve İlişkiler | Özel İlişkiler | Janus

SON EKLENEN SORU        |        TÜM SORULAR        |        JANUS'A SORUNUZU İLETİN!        |        ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

3 Mart 2021
Bir öğrencine esma ve başka önerilerin nelerdir?

Merhaba sevgili Janus ve onun ekibi.Egitimde verdiyiniz bilgilerden dolayi size samimi kalpden tesekkür ederim.Bildiyiniz gibi egitim sürecim bitmek üzeredir , Bu yüzden son olarak aklima takilan bir-kaç soru ve sizden almak istedigim bir-kaç öneri vardir.Bu ay dahil karsidaki bir-kaç ay erzinde hayli bos zamanim olacaktir ki , Belki de hayatimda birdaha böyle bir bos zamanim olmayacaktir.Hayati disiplinli yasamayi sevmem ama bir hedefim varsa bu hedefe çatmak için siki bir disiplinle çalisirim.Bu zamana kadar ne elde etdiysem kendi üzerimde siki çalisarak elde ettim. Ve bunuda basaracagimdan eminim .Keçelim soruma

1. Esmaül-hüsna önerisi Senin kaç yillik deneyimin vardir Bana bir esma önermegini rica ederim , Kendime uygun olan esmayi bulamiyorum . Hem bilim alaninda , hemde hayatimi güzellestirib nese katmak adina kullana biliyim .

2.Yukarida bahs etmisdim bir kaç aylik bir çalisma süresi ayirdim kendim için ,majikal basari elde etmek için gerekli güçle bulusana kadar ,sonra hayatima kaldigim yerden devam edecegim. Egitimde dalga fonsiyonu, dalga fonksiyonuna geçme derslerini öyrendikden sonra anladimki zaten bu her gün yaptigim seydir. yaklasik 15 -30 dakikalik bir meditasyondan sonra dalga fonksiyonuna ,kuantum uzayinin girisine adimlarimi atiyorum. Ama seninde söyledigin gibi bi karanlik bosluk oluyor , bu yerleri geçeyim özel celbi egitimden öyrenmisim onu uyguluyucam....

Ve senin püf noka önerilerin . Simdiden teçekkürler Sevgili Janus her sey için çok saol . Iyi ki ,varsin iyi ki, seni ve senin sayende kuantum uzayini tanimisim gönlü güzel adam ! Her sey güzel olucak hepimiz için .

YANIT

Soru siteye 8.11.2020 tarihinde gelmiş, 9.11.2020 tarihinde yanıtlanmış, ancak yayın sırası henüz gelmiştir. Sorudaki Türkçe hatalarının nedeni, sorucunun Türk olmaması, bu yüzden Türkçe diline hakim olmamasıdır.

Esmalarla ilgili yönlendirme yapamam; önemli olan sizin beyin elektriğinize sempatik gelmeleridir. Hangisine yakınlık duyuyorsanız onunla çalışmanızı öğütleyebilirim. Ancak genel olarak herkese önereceğim esmalar Fettah (trafiği bile açtığımız oluyor), Hafiz (her türlü korunma için) ve Vedud (her iyi şey için, sınırlamasız) olabilir. Senkronizasyon için zaman vermeniz gerektiğin, 1-2 denemenin anlamı olmadığını bildiğinize eminim. Sonuç alamamak, senkronize olamamak demektir. Sonuç daima alınır. Senkronizasyonu yanlış esma seçmek kadar inançsızlık da yaratır, bu unutulmamalıdır.

“sagligim psikolojim etkilenecekmi ?”
Eğer korku, hatta tedirginlik şeklinde bir alanınız varsa zarar görebilirsiniz. Eğer bir geri yansıma olursa, nedeni beyin elektriğinizdeki hatalı bir inanç, bir alandır. İnsan sadece kendi kendini lanetleyebilir. Kendine yollanan NE adlı radyasyonları kabul etmek, ya da bunlara geçit vermenin de kişinin tasarrufunda olduğu unutulmamalıdır.

“EM alanin evin diger sakinlerine bir etkisi olurmu”
Eğer olursa sevinmeniz gerek, çünkü bu aprentis safhasında büyük bir majikal başarı anlamındadır. :) Majinin hedefi beyin elektriğinizin (EM alanları yönetme gücünüzün) diğer alanlara yansıtılabilmesidir. Ancak yineleyeyim: Kendi alanınız çerçevesinde isteklerinizi elde etmek görece kolay olsa da, 3. kişilere yapılan çalışmalarda –yukarıda söz ettiğim gibi- hedef kişinin alanı ile senkronizsyon (yani hedef kişinin alanının, yollanan radyasyonla senkronize olacak frekansının) bulunması şarttır.

“Esmalarinda EM alanlari dami bilinçli yani onlarda yakin bir hayat arkadasi olurlarmi”
Evet; varlık edinmenin temeli bu sisteme/dinamiğe dayalıdır. Kendimden bir örnek vermemek isterim: Yalnızlığı çok sevmemin nedeni, varlığımı edindikten sonra asla yalnız kalmamış olmamdır. :)

“Sorum su ki yaklasik 30-40 gün gün erzinde 4-5 saat siki celp çalismasi yapacagim ve neler olucak hangi degisiklik olucak ? Celp etdigim em alani ile tanismam nasil olacak ?"
Sorularınızın standart bir yanıtı yoktur; sadece ve sadece sizin EM alanınız ile ilgilidirler. Bu alanın gücü, bunu yönlendirme kabiliyetiniz, inancınız, geçmişiniz, genetik yapınız, içinde olduğunuz kültürel yönlendirmeler ve daha bir dolu etki ile oluş bir büyük combo’dur… sadece size özledir. Konuşulmaz, anlatılmaz. Siz ve kendiniz… artık yalnızsınız. Kendinizi ele almaya ve yalnızlığa alışmaya adım atmanız gerek.

Umarım başarılı olursunuz. İlk kez bir doktor adayı tıpta majiyi kullanacak belki de… Bu bizi çok heyecanlandırdı. Ancak yolun daha çok, çok başındasınız. Başlıca öğüdüm uzun yıllar daha çalışmanız gerektiğini unutmamanız ve pes etmemeniz olacak. Bu dünyada bir avuç insanın güç bela başardığı şey için yola çıktınız. Anlatılanlara, sözde başarılara kulaklarınızı tıkayın; bunlar doğru değildir. Ünlü olduğuna inanılan majisyenlerin hayatlarına bakın; son derece olumsuzluklarla (örneğin hastalık, kavga, çekişme ve kayıplarla) yüklüdür. Maji çok zor bir iştir ve başarıya sadece bıkmadan, yılmadan, uzun zaman çalışanlar sahip olabilirler. Eğer üç aylık eğitim ile majikal başarı elde edilse, suçlulardan politikacılara; kumarbazlardan yatırımcılara dek nice kişi bu eğitimi alıp ya milyarder, ya da devlet başkanı olurdu. :D

Son olarak içinizde pozitif enerji olmazsa başarılı olamayacağınızı unutmayın. İhtirasla (bir maça hazırlanan boksör gibi) DEĞİL; dostları ile güzel bir havada pikniğe giden bir genç gibi çalışmalara başlayın. Bu beyin elektriğini yakalayamazsanız size her istediğinizi vermek için -abartmıyorum- "çırpınan" o odak ile (ki, esmalar onun radyasyonlarıdır) kontak zor kurulacaktır.

Aprentislerin en büyük hataları ilk adımları büyük hedefler için atmaları, böylece yüzleşmeleri kaçınılmaz olan başarısızlıklara takılmaları kadar; minik adım attıklarında elde edecekleri minik geri dönüşleri “rastlantı” şeklinde yorumlamaları, sürekli olayları mantık adlı doğadışı olgu ile yargılamalarıdır. Bu hataya düşmeyin. Mantık denen ataerkil icadın evrenin yapısında yer almadığı kuantum mekaniği ile ortaya çıkmıştır; ki, kuantum mekaniği –tüm bilimcilerin dile getirdiği gibi- TAM DEĞİLDİR. Daha keşfedilecek ve okültistlerin sözlerinde ne denli haklı olduklarını ortaya serecek çok gerçek vardır. Onlar bilimcilerce ortaya dökülmektedirler.

Hepimiz tüm dürüstlüğümüzle size başarı diliyor, güzel sözlerinize teşekkür ediyoruz. (Ama eklemek isterim: Sandığınız kadar pozitif biri değilim. Beni gözünüzde büyütmeyin.)

Yolunuz açık olsun.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -