722 Sistemi Majikal Eğitim
Pozitif Enerji Eğitimi
Astroloji Eğitimi
DANIŞMANLIK
SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU SAYFAYI PAYLAŞIN! >>

Majikal Eğitim Alın | Eğitimin Programını İnceleyin

JANUS'A SORUNUZU İLETİN!

ÖZEL İLİŞKİLER

SORULAR ANA SAYFA
Maji | Pozitif/Negatif Enerji | Kuantum ve Bilim | Ezoterizm | Ruhsal Sorunlar | Reenkarnasyon/Ölüm Ötesi/Rüyalar | Astroloji | Fal/Tarot
Müslümanlık | Çeşitli İnançlar | Yaşam ve İlişkiler | Özel İlişkiler | Janus

TÜM ÖZEL İLİŞKİLER SORULARI
10 Nisan 2020
Karsi Cinsle Romantik Iliskiler Üzerine (Çok sayıda kadına çekici gelmek)

Selam Janus!

Benim sorum karsi cinsle romantik iliskiler üzerine. Soruyu spesifik olmasi adina bu sekilde daralttim çünkü normal iliskilerde herhangi bir sorun yasamiyorum. Ancak konu romantik bir deneyim yasamaya gelince tabiri caizse çuvalliyorum. Bunun üzerine çalismadim degil, çesitli yabanci kitaplar okudum, taktik gelistirdim hatta the Red Pill kaynaklarini bile hatim ettim. Sonuç alamadim, teorik bilgi var ancak pratige -henüz diyelim- yansimadi.

Benim için görünüs olarak ortalama ve belki biraz üstü diyebiliriz. Bu sebepten ötürü kizlarin ilgi gösterdigi olmuyor degil, ancak bunun devamini benim nasil getirmem gerekiyor orada kafamda soru isaretleri var. Gelen ilgiyi yönetemiyor ve bunu kanalize edemiyorum gibi geliyor. Bir süre sonra da bu ilgi kivilcimlari da kayboluyor. Bu süreç içerisinde de yasadigim sikici bulunma, konusacak ilginç bir sey bulamama ve hata yapma gibi de duygularim oldugunu da belirteyim.

Hem majikal yönden hem de beseri iliskiler yönünden görüs ve yardimlarini rica ederim.

Iyi günler!

YANIT

“Sikici bulunma, konusacak ilginç bir sey bulamama ve hata yapma” benzeri duygularınızın olması, beyninizde kaygı ve güvensizliğin bulunduğu manasındadır. Kaygı ve güvensizlik NE celp eder; NE ise sadece çekiciliği yok etmez, ortamı da stres içine sokar. Bir diğer açıdan bakalım: Beyninizde stres varsa, bu EM alanınıza, yani auranıza yansır. Konuşma akmaz. İletişim/kaynaşma sağlanmaz. Eğlence tesis edilemez.

Ancak konuşmanın akıcı olmaması birbirlerini yeni tanımakta olan kişiler arasında, flört ilişkisi dışında da görülebilir. Doğaldır bu… Bir çeşit tanışma, çakışma adına stand by, ya da ilerlenecek yönü kestirememenin verdiği boşluk durumudur. Bu süreç, küçük miktarda alkol alarak daha kolay aşılabilir.

Böylece yanıtıma genel bir giriş yaptıktan sonra romantizmden pek anlamadığımı söyleyerek devam edeyim. Duygular, fazlaca ilgi alanım değil. O yüzden iyisi mi, gelin size "çok fazla hanıma çekici gelme yolları"ndan söz edeyim. Yanıt içinde kıvılcımları aleve dönüştürme konusunda yararlı bulacağınız öneriler olabilir.

İlk başta görüntü diyelim; çünkü herkes karşısındakini tanımadan önce görüntüsü ile karşılaşır. Görüntü çekemedi ise, muhteşem bir karakteriniz olsa ne yazar? Başarılarınız ancak iş ya da arkadaşlık ortamında sizi tanıma fırsatı bulanlarla kısıtlı kalır. Oysa sokakta yürürken, hatta evinizde veya iş yerinizde pencereden bakarken bir dolu aday ile karşılaşmaktasınız. Görüntü bu adayların gerçek anlamı ile size özel adaylar olmalarını sağlayacak önemli bir unsurdur.

 • POSTURE… yani duruş. Duruş inanın ki olayın %70idir. Kısa ya da aşırı uzun bir boyu, göbeği, sıskalığı, çelimsizliği, ya da tombulluğu harika şekilde kamufle edebilir. Duruşunuzu değiştirerek BİR ANDA felaketten yeni çıkmış birine, ya da bir cenkten dönen muzaffer komutana dönüşebilirsiniz.

  Rahat ve güvenli bir duruş için dik olmanız gerektiğini biliyorsunuzdur. Ben ise size ek bilgiler vereceğim: Öncelikle trapez adalelerinizi gevşetin. Omuzlarınızı ileri-geri, yukarı-aşağı oynatın ve bu adalelerdeki tension’u yok edin. Bu durum kasılmaya bağlı kambur duruşu giderir. Göbeğiniz varsa içeri çekerek yürümeyi alışkanlık edinin. Çenenizin alt çizgisi genelde yere paralel, daha iyisi çene ucunuz biraz yüksek olsun. Ancak dik ve güvenli duracağım diye yine kendinizi kasmayın. Hem rahat (gevşemiş), hem dik (sağlam) durun. Vereceğinizi mesaj şu olmalı: “Önemliyim, güçlüyüm, güvenliyim… ama ukala dümbeleği ya da küstah değilim. Uzlaşmaya, kaynaşmaya açığım.”

 • BEDEN DİLİ ve YÜRÜYÜŞ: Aynı aktörün, aynı yüz ve vücut ile bir filmde bir zavallı, diğerinde bir savaşçı rolünü oynayabilmesinin beden dili ve yürüyüşündeki farka dayandığını çözün. (Örneğin aynı Adrien Brody, Wrecked'de zavallı, Experiment'da "sivri" aktivist, King Kong'da duygusal karakterdir.) Yürüyüşünüzü de rahat ve güvenli kılın. Kabadayı gibi yampiri, resmî geçitteki asker gibi sert, okula yeni başlamış çocuk gibi ürkek, zifaf odasına ilk giren acemi damat gibi tedirgin adımlar atmayın. Alçak dağları ben yarattım havası da takınmayın; komutan, lider, kral, mıral olmaya kalkmayın. Erkek olun.

  Ayrıca beden dilinize ve yürüyüşünüze seksilik katın. (Fashion kanallarında erkek mankenlerin yürüyüşü taklit edebilirsiniz.) Unutmayın; bardak tutmaktan, sigara yakmaya; arabaya girip çıkmaktan, garsondan hesap istemeye; selam vermekten, gülümsemeye değin her hareket seksi olabilir. Çekinmeyin; ayna karşısında çalışın.

 • GİYİM: Başarılı jigoloların TÜMÜ şık erkeklerdir. Ne son modayı izleyin, ne de demode olun. “Ben erkeğim, savruk ve dağınığım” Amerikan palavrasını hemen kafanızdan atın. Ayrıcalıklı olmak ve dikkat çekmek, şıklıkla çok kolay elde edilir. Ancak şıklaşacağım diye “İki dirhem bir çekirdek” şekle girmeyin. Pahalı ayakkabınız eskiyecek diye seks seke yürümeyin. Kıyafetin asla esiri olmayın. Şık kıyafetleri serüvenci aldırmazlığı ile taşıyın. Bırakın keten ceketiniz biraz buruşuk olsun. Ama eve dönünce bekarsanız hemen ütü başına geçin. :D Unutmayın: Hem şık, hem de maceracı durmak, çok önemli bir baştan çıkarıcıdır.

 • AKSESUAR: Aksesuar kullanın. Zevkli bir bileklik veya yüzük, imkanınız varsa kaliteli (kesinlikle astronomik rakamlı -dikkat çekici- olmayan) saat takın. Abartıdan kaçının. Takılarınızı sizde efemine bir hal yaratmasın.

  Şık bir çakmak ve/veya çanta, ya da cüzdan edinin. Detaylarla “önemliyim/klasım” (aslında “kendimi önemsiyorum, önemsemeyi biliyorum, seni de önemseyebilirim, seni taşıyabilirim”) mesajı verin.

 • PARFÜM: Paraya acımayın; taksitle de olsa fiyatı en az 400 TL olan bir parfüm edinin. Hz Muhammet’in dediği gibi: Bu dünyada sevilecek (önemsenecek) üç şeyden biridir güzel koku. Zırt pırt koku değiştirmeyin. Yaz kokusu, kış kokusu, akşam kokusu, ikindi kokusu, yatsı kokusu gibi laflara kulak sallamayın. En az bir yıl üzerinize yapışacak bir parfüm seçin.

Görüntüyü cilaladık… Kadınlar artık bize daha bir göz atıyor, ya da zaten göz atıyorsa bakma süresi uzuyor… Süper… Şimdi geldik işin zor yanına…

Dikkatini çektiğiniz ve flörtün ilk adımlarını atmakta olduğunuz bir kadının ilgisini nasıl katlarsınız? Ya da çevrenizdeki kadınlara nasıl davranırsanız onlar “Ya, bu çocuk/adam pek tipim diil, ama çok tatlı yaaaa…” dedirtirsiniz? Hatta sizin sorunuzda yer alan şekli ile "işin devamını nasıl getirirsiniz?"

Şimdi bu konuya girelim.

Sadece kadınları değil; patrondan, ev sahibine, komşudaki yaşıt hemcinsten, iş arkadaşınıza dek tüm insan ve hayvanları kendinize tek bir şekilde çekersiniz: Onları mutlu ederek! :)

Bu kadar açıktır denklem.

Kadınlar uzaylı değil, diğer canlılardan (örneğin erkeklerden, ya da petlerden) farklı bir şey istemezler; yani onlar da temelde kendilerini iyi hissetmeyi, beslenmeyi, eğlenmeyi, rahatlamayı beklerler. Tüm canlılar gibi kadınlar da yanınızda mutlularsa, en azından sizinle olunca pozitif duygular hissedebiliyorlarsa sizde uzak kalmak istemezler.

Peki; kadınlar spesifik olarak nasıl mutlu olur?

Çok basit: Her insan/canlı gibi istediklerinin verilmesi ile!

Yani çevrenizde çok sayıda aday olmasının ana kuralı karşınızdaki hanımın ne istediğini, ne beklediğini, neye ihtiyacı olduğunu SEZMEK, ikinci kuralı ise bunu vermeye istekli olmak kadar, vermeyi de becerebilmektir. Bu, sanıldığı kadar kolay bir şey değildir; sezmek (biraz olsun yeteneğiniz ve gözlem kapasiteniz varsa) kolaydır… vermek (vermeyi istemek ve becermek) ise hayli zordur. :) Beklenti; pahalı restoranlarda akşam yemeği, çekici armağanlara boğulma, sanat faaliyetlerini izleme, hanımın hobisine ilgi, kariyerine odaklanma, çocukları/eski eşi ile sorunlarını dinleme, politik eğilimine ilgi gösterme vb. olabilir. :)

Aday hanımın kişiye özel isteklerini sezemiyorsanız ortalamaya oynayın:

 • İlk hata: Kadınlar kendilerini güldüren erkekleri severler lafını çöpe atın. SİZ onun laflarına gülün. Ona, eğlenceli bir kadın olduğunu düşündürün. Kesinlikle yapay olmayın! Kadınlar gerçeği (yani onu avlamak istediğinizi) hemen sezerler ve kapanırlar. Onun sözlerini gerçekten eğlenceli bulmaya koşullanın. Onun alanına senkronize olun. Kısa sürede sözlerinde ilginç noktalar bulup gülebileceksiniz.

 • İkinci büyük hata: Çok fazla iltifat etmeyin! Arada güzel sözler söylemeyi becerin; ama beğeninizi daha çok -sözde- saklamaya çalıştığınız bakışlarla belli edin. Örneğin sergilediği (ya da açılan, hatta güzel olduğuna inandığını düşündüğünüz) yerlerine gizlice (tabi ki aslında gizlice değil) ısrarla, yiyecekmişçesine ama farkında değilmiş gibi bakın ve yakalanınca -çok utanmış veya rahatsız olmuş gibi- hemen gözlerinizi çekin. Hayranlığınızın olduğunu ama bunu elli etmemeye çalıştığınızı düşündürün. Böylece ona hayran olduğunuz konusunda daha inandırıcı olacaksınız.

 • Kıskanın. (Aslında gerçek yaşamda asla ve asla kıskanmayın, ama kıskanıyor gibi yapmayı öğrenin.) Kaynana dırıltısı gibi kafa ütüleme tarzında değil, sert ve biraz ürkütücü bir bakış, çok öfkelendiğinizi ama kendinize hakim olduğunuzu belli eden bir beden dili mesajı, AZDAN BAŞLAYARAK getirilecek kısıtlamalar hoşa gidecek olabilir.

 • Sakın ola kıskandırmayın! Kıskandırma gibi -roman ortamı çekişmesi benzeri- çerden çöpten işlerle başarı elde etseniz bile, bunlar kısa sürede gözünüz çıkartırlar. Böyle acı verici yollara girerseniz NEyi şıp diye celp eder, bir çuval inciri berbat edersiniz. Hiç korkmayın; sadık olduğunuz, sadece ona değil, herkese sadık olduğunuz vurgulayın. Hafif ilişkilerde tabidir ki olmak zorunda değilsiniz. ;-) (Hanımlar beni affedin. Gündelik ortamda erkeğin çapkınlığını engellerseniz, yaşam sevincini ve heyecanını yitirmiş bir canlı cenaze ile kalırsınız. Erkeklerin sizden başkasını ilginç bulmalarını baskı yaratıp, yaldızlı kurallar koyarak engelleyemezsiniz. Yerine taktik uygulayın. ;-) )

 • Hanımları konuşturun. Hanımın kimliğine göre (kariyeri, eşi, eski eşi, çocukları, köpeği, hobisi, çocukluğu, ailesi vb. hakkında) küçük sorular sorun. GERÇEKTEN aklınızı verip dinleyin. Lafını az kesin.

 • Kendinizden ise mümkün olduğunca az söz edin. Onu öğrenin. Bir süre sonra o cascavlak ortada olsa da, sizin hakkınızda çok az şey bildiğini fark etsin… merak etmeye başlasın. Merak sizi daha fazla düşünmesine, arkadaşları ile daha fazla konuşmasına, böylece beyninde daha köklü bir alan oluşmasına neden olacaktır.

 • Küçük yalanlar söyleyin! (Hanımlardan yine özür diliyorum.) Yalan, karşı tarafta reel bir zarar vermeyecekse; ondan reel bir çıkar elde etmeyi değil, hoş, eğlenceli ve rahat bir ortam yaratmayı hedefliyorsa, yararlı bir kıvraklık olabilir; cansıkıcı ve tekdüze ortamları yaldızlayabilir. (Müslümanlıkta pozitif ortam (hayr) yaratmak adına yemin bozmaya bile izin vardır.) Örneğin kankanızla anlaşın, arada size gizemli telefonlar gelsin! Kısa iş görüşmeleri yapın. ;-) Bir toplantıyı onun için erteleyin. ;-) Israrcı eski sevgilinize sert ama kibar kapı kapatın. ;-) Karşınızdaki hanımın etkileneceğini düşündüğünüz konuda bulun bir şeyler.

 • Ama önemli konularda kesinlikle dürüst olun. Ciddi konulardaki gerçek dışı sözler başınıza ciddi belalar açarlar. Önemli konularda gerçekleri söyleyerek varsın bir muharebeyi yitirin… meydan savaşı sizin olacaktır.

 • ASLA kadınlara duygularınız hakkında rol yapmayın. Yutturamazsınız. Onların sezgilerini bizler aşamayız. Beyninizden “Şu safhayı atlasam da bi halvet olsak” beklentisini SIFIRLAYIN; beyninizde “Ya bu safha da çok eğlenceli be” kalıbını yaratın. Önünüzde bir sınav, geçmeniz gerekli bir Sırat köprüsü, elden kaçabilecek bir av değil; eğleneceğiniz bir ortam olduğunu fark edin. Hem kendinizi eğlenmeye odaklayın, hem de eğlendirmeye çalışın. Eğlendiğinizi belli ederseniz kadınlar -onunla çok eğlendiğiniz- düşüncesinden büyük mutluluk duyarlar. Rahatlarlar.

 • Kadınları rahatlatın. Kadınların PEK ÇOĞU BÖYLE UYARILIR! Emek vererek yapılmış bicepsler, sıkı ve adaleli kalçalar, havalı sigara yakışlar, seksi bel altı konuşmalar, yandan-yandan vahşice bakışlar yeri gelince kadınları uyaracak olabilir; ama kadınları -özellikle cinsel açıdan- en fazla uyaran rahatlamadır!

  Rahatlama, kadınların -bebeklikte bağlanmaya başlayan- zincirlerini önce gevşetme, sonra kırma anlamındadır. Onları rahatlatamazsanız, Adonis olsanız ve size deli olsalar bile belli etmeyecek, eyleme geçemeyecek olabilirler. Yani kadınların rahatlaması, diğer her canlının rahatlamasından daha fazla önem taşımaktadır. (Ancak bu konuda ileri giderseniz, sizin yanınızda çok fazla rahatlarlarsa, sizi arkadaşları olarak görmeye başlayacaklarını da göz ardı etmeyin. İşi dozunda tutun. "Ben Tarzan, sen Jane" havasını dağıtmayın.)

 • Liderliği elden bırakmayın. Hafif bir otoriteyi daima gizliden gizliye hissettirin. Onun arkadaşı olmayın, bunu denemeyin bile. Arkadaşlarla seks yapılmaz. :D

 • Modern görünümlü ama eski tip bir erkek olun: Beyefendi olun. Centilmence davranın. Hesabı ödeyin. Kapı açın. Hatır sorun. Merak edin. Armağan alın. Notlar yazın. Arayın. Bunları hanımın ilgisine paralel dozda yapın. Boğmayın. Abartmayın. Şımartmayın.

 • KADINLARI GERÇEKTEN SEVİN. Onları, birlikte güzel vakit geçirilecek farklı ülkeden/kültürden gelen egzotik turistler olarak görün. Sadece yatakta değil, onların tüm gerçekleri ile temaslardan keyif alın. Kadın eskortların pek çoğu lez eğilimli oldukları halde işlerinde başarılı olabilirler. Oysa bu yaşıma dek kadınları gerçek anlamlı ile sevmeyen tek bir başarılı profesyonel jigolo ile tanışmadım. Kadınlar -bizler gibi- iki seksi ahlama, göğüs/popo zıplatma, saç savurma gibi ekstraları “yemezler”. Onlar bizlerin içini görürler… içinizde sevgi yaratın.

 • Hayatı da sevin. Her anında bir heyecan, bir eğlence, komik bir durum olduğunu görün. Eğer bu gözle bakmayı becerirseniz, giderek beyninizde böyle kalıplar oluşacak, giderek PE çekecek, çektiğiniz PE ile size en uygun eşin geldiğini fark edeceksiniz.

Ve acı bir haber: Size en uygun eş geldiğinde, paldır küldür kurduğunuz haremin kapısına kilit vurmaya koşacaksınız. Hayır; yaramazlıklarınız duyulmasın diye değil: Harem idare etme külfetinden bir an önce kurtulmak ve yeni içine girmeye başladığınız büyülü ortama bir an önce balık atlamak adına…

Sonra günler geçecek, devran dönecek, bebeklerin bile büyüyüp yaşlanmaları gibi aşk da önce yaşlanacak, sonra sönüp küllenecek. İşte o zaman bir kez daha, yeni bir şevk ile hareme yollanacak, etrafın tozunu alacak, yeni güzellere bir kez daha yer açmaya neşe içinde koyulacaksınız.

Bunda yanlış bir şey yok.

Yaşam böyle bir yer. :)

Velhasıl-ı kelam; sözlerimi eksiksiz uygularsanız, her sabah güneş doğup, akşamları batıyorsa, ataerkinin tüm yıldırım fırlatmalarına rağmen evren bildik şekilde işliyorsa yani… bana inanın: Başarısız olmanıza imkan yok.

[Ve de son olarak bizim buralardan bir öneri: Maji yapın (öğrenin)! İnsanların hayatına müdahale etmeden, çok sayıda flört sahibi olmak, çekici bir aura yaratmak, kadınların dikkatini çekmek, gençleşmek, kendine güvenmek, rahatlamak, hatta harem kurmak :D benzeri konularda majikal çalışmalar yapılabilir.]


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -