JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


ASTEROİD EROS

Eros Burcunuzu Bulun!    |    Eros Yorumları

EROS İKİZLER BURCUNDA

Kesin sonuçları almak adına Eros yorumlarının kişinin öz burcunun yansıttığı karakter (daha iyisi, tüm haritası) ile sentezlenmesi gereklidir.

  • Bu sayfa, standart astrolojik bilgilerden özgür bir anlayışla hazırlanmıştır.
  • Bu sayfa söz konusu yaklaşımla hazırlanmış olsa da, ana hedefi bilgilendirmek değil, gerçekleri abartılı ve esprili bir dille harmanlayarak okuru eğlendirmektir.
  • Bu sayfada söz edilen kimlik yorumu öz burç yorumu değil, Eros adlı asteroidin burçlardaki konumunun yorumudur. Öz burç yorumu olsa bile insanları on iki kalıba sokmak akıl dışıdır. Ne kadar parmak izi varsa, o kadar kişilik vardır.
  • Yorumlar; kişilerin kendilerinin DEĞİL, partnerlerinin konumlarını okumaları için (kişisel bilgilendirme değil, partnerlerin farklı yapılarını göstererek okuru eğlendirme amacıyla) yazılmıştır. Bu nedenle sadece partnerlerin konumlarının okunması altı önemli çizilerek önerilmektedir.
Lütfen yorumları bu kriterleri dikkate alarak okuyun.

Asteroidler Nedir?    |    Tanrı Eros Kimdir?    |    Astrolojide Eros    |    Partnerler ve Eros

Yazı:

Eros>İkizler kişileri seks açısından çok güçlü değillerdir. Onların cinsel organları bir anlamda beyinleridir. Akıl enerjilerini “off” konumuna getirmek ve onları içgüdülere atlatmak biraz zordur. Ama seks konularında her şeye merak duyarlar, bu konular onlar için seks eyleminden daha ilginç olan, araştırılacak konulardır.

Konuşmayı da ilişkide vazgeçilmez olarak görürler. Genelde kelimeler onları görsellik kadar, hatta görsellikten fazla uyarır. Bu yüzden Eros’u İkizler burcunda birini elde etmek için kelimeleri ya konuşarak, ya da yazarak kullanmak; ona aşk ve seks içeren mektuplar (e-mailler) yollamak, erotik hikayeler okumak, hatta onun için yazmak iyi bir taktik olabilir. Ya da bu kişileri uyarmak adına ön sevişme yerine erotizm orijinli “ön-konuşma”lar yapmak, seks sırasında da “dirty talk” uygulamak etkin yöntemlerdendir. Bu kişiler görselden çok, işitsel kaynaklı oldukları için erotik film izlemek ikincil (daha önemsiz) bir yöntemdir.

KADIN EROS-İKİZLER

İlişkilerinde sekse öncelik veren erkeklere uygun değildir. O daha çok “çocuksu maceralar” ve “matrak” ortamların kadınıdır. Enerjisi yüksektir, uyarıcı konuşur, ümitlendirir… ama bu enerji yatakta azalacaktır.

Zeki, konuşma becerisi gelişmiş erkekleri çekici bulur. Partneri onun zihnini uyarmalıdır! Ancak kimi Eros>İkizler kadınlarının zihinleri dedikodu, ya da “çevreden son haberler” ile uyarılır. Ayrıca bu “haberleri” eğlenceli ve komik bir şekilde yansıtmak şarttır.

Eğer dinlemeyi seviyorsa erotik konuşmalarla da uyarılabilir; ama konuşmayı seviyorsa ve seks konularından konuşmayı itici buluyorsa, enerjisi sadece çene çalmaya kayacağı için konuştuğu sürece seks güdüsü daha da azalacaktır.

Son derece flörtçü olduğu için bir çok erkek onun seks yönünün de kuvvetli olduğunu düşünür. Oysa böyle düşünen kişileri büyük bir düş kırıklığı beklemektedir.

Bu kadın konusunda onu isteyen erkeklere bir uyarı da dikkatli konuşmak açısından yapılmalıdır. O, kendine söylenen şeyleri asla unutmaz. Hepsini sünger gibi emer… an gelir, kendini tutamaz, paylaşır. Bu yüzden cinsellik açısından söylenen şeylere özen gösterilmeli ve bir olasılık bunların 3. kişilerle paylaşılma ihtimali olduğu unutulmamalıdır.

Bir erkeği baştan çıkartmak isterse bunu yapacak -gözleme dayalı- farklı bir gücü vardır. Aklına bir erkeği takarsa hızlı, becerikli, direkt de olabilir… genelde elde eder. Ancak erkekler için ideal bir seks partneri olmadığı için bu konumdaki erkeklerin fazla şanslı olduğu söylenemez.

Canı isterse her türlü cinsel deneyime katılabilir… Moral değerleri engelleyici değildir. Eşcinsel ilişkilerde rahat ve sorunsuzdur; hatta bu çeşit eğilimleri de olabilir. Burçlar arasında bu çeşit eğilimlerle Eros>Kova’dan sonra en yakın burçlardandır. Yine de kesin kararı vermek adına haritasındaki Mars da incelenmelidir.

Genel olarak, bu kadınların cinsel yaşamları, kişilikleri gibi çalkantılı ve tahmin edilemezdir. Komik, konuşkan, zeki ve zihinsel olarak kendilerini uyaran erkekleri çekici bulurlar.

ERKEK EROS-İKİZLER

İlk uyarı: Klasik seks isteyen ya da geleneksel kimlikli hanımlar kendi canları için bu erkekten uzak durmalıdırlar.

Onunla ilişkide olan kadınlar şu konuşmalara hazır olmalıdırlar: “Senden nefret ediyorum”, “Sana delice aşığım”, “Senden bıktım, beni rahat bırak”, “Ne olur gitme, sensiz olamıyorum”. Bu davranışlar bazı kadınlara çekici geldiği için Eros>İkizler erkeklerinin aşk ilişkilerindeki şansları, Eros>İkizler kadınlarından fazladır. Zor ve aşırı değişken tutum bazı kadınlara karşı durulamaz gelmektedir.

Her türlü ilişkiye hazırdır. Her tip ilişkiye “burnunu sokar”. “Ele avuca sığmaz” sözcüğü onun aşk/seks hayatının özetidir. Bir gecelik ilişkilere bayılır. Bir gecede iki ilişkiye daha çok bayılır. Ancak ilişkilerin yoğun seks ortamı olacağı sanılmamalıdır. O işin heyecanı ve “gır-gırındadır”.

Partnerini aldatan, bunda bir sakınca görmeyen, ya da aldatmadan duramayan erkekler en çok Eros>İkizler erkekleridir. Onun bir karısı, bir metresi, bir santimetresi ve birçok “gel-geç” partneri daima olacaktır. Böyle bir ortam yaşamazsa heyecanını yitirir.

Her türlü ikili, üçlü, 4-5-6lı, ya da çoklu ortam yenilik ve oyun anlamına geldiği için ona uygundur. Yani bu girişimlerinin gerisinde doymaz bir cinsel iştah değil, doymaz bir merak, oyunculuk ve eğlence arayışı vardır. Normal ve klasik seks onu boğar.

Bu erkeğin aklı bir diğer seks organıdır. Akıl enerjisi konuşma/düşünme/fantezi yaratma ve benzeri eylemler bazında engellenmişse arzusu sıfırlanır. Onu elde etmek için erotik fanteziler kurmak, onun erotik fantezilerini anlattırmak, bunlar hakkında açık-saçık konuşmalara girmek çok etkili bir yöntemdir. Değişik ve yeni olan her şeyi denemeye hazırdır. Onu, göğüsleri sergileyen transparan bluzlar değil, gerisinde ne olduğu hakkında merak uyandıracak bluzlar uyarır! Merak… İşte bu erkeğin seks hayatının anahtarı… Kendini merak ettiren kadının şansı bu erkekle ilişkide çok yüksektir. Merak ve düş gücü tetiklendikçe uyarılacaktır.

“Sıkıcı olmamak / hareketli olmak” ikinci anahtar sözcüktür bu erkek için. Bu nedenle “ortam ve atmosfer” farklı bir önem kazanır. Bir odada uzun süre diz-dize oturmak onun tüm enerjisini bitirir.

Bu erkeği elde etmek ve hayatında kalıcı yer edinmek için bir tüyo da ondan seks hakkında “görüş almak” adına sorular sormaktır. O konuşurken bedeninde gezinmeye başlayan ellerin, o susarken gezinen ellerden daha fazla uyarma şansı vardır.

Ayrıca onu yeniliklere, farklı deneyimlere yönlendiren, güldüren-eğlendiren, haif ve uçarı bir ortam yaratan adınlar onu kazanabilirler. Tabii ki kazandıktan sonra ihanetlerine gülüp geçmek de gereklidir; çünkü onun için bunların baş rol oyuncusu kişilerin zerrece önemi yoktur.

Bu erkeği coşturmak için bir yöntem seks hakkında kitaplar almak ve oradaki pozisyonları okumasını ve denemek istediğini söylemektir. Birlikte porno sitelerde gezip görüntüler hakkında konuşmak, akılsal içerikli değil, erotik içerikli görüş alışverişi yapmak da onu zirveye çıkartabilir.

Onu elde eden kadınların belki morluklar ve zevk veren tahribatlarla dolu sabahları olmaz; ama bu kadın onunla olunduğu sürece de bir daha yaşlanmaz.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -