JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU SAYFAYI PAYLAŞIN! >>DARK MOON LILITH

Dark Moon Lilith Nedir?     |     Dark Moon Lilith Yorumları     |     Dark Moon Lilith'inizi Bulun!

DARK MOON BOĞA BURCUNDA

Yazı:

GİRİŞ

Dark Moon, bizim uzak kaldığımız -ataerkil sistem yanlışlarına inandığımız için- uzak kalmaktan kurtulamadığımız tanrısal yanımıza kavuşma, Cennet yaşamını Dünya’da yaşama haritasıdır.

Bu yüzden;
Makrokozmos Kimliğiniz başlığında Ana Alan’dan uzak kalan yapının (bu evrende çökme nedenimiz olan frekansın) nasıl olduğu;
Tanrısal Kimliğiniz başlığında Ana Alan ile kontak kurmak için üstlenilecek kimlik ve/veya kontak kurulduğunda ortaya çıkacak kimliğin içeriği anlatılmaktadır.

Dark Moon yorumu ile

  • evrimin hangi basamağında olduğunuzu,
  • pozitif kuantum katmanı ile senkronizasyon miktarınızı,
  • ilahi esine yakınlığınızı,
  • Cennet’e gitme olasılığınızı,
  • Yaşarken Cennetten yayılan frekanslara senkronize olma şansınızı
ölçebilirsiniz.

Yorumdan üst düzeyde yararlanmak adına lütfen öncelikle 5- Dark Moon Neyi Göstermektedir? başlığındaki yazıyı okuyun.
MAKROKOZMOS KİMLİĞİNİZ

Bana sorarsanız en büyük hatanız maddeci olmanızdır. Rahatlık ve konfor sizin için aşırı önem taşıyor. “İyi yaşamak” adına fazlaca istek ve ihtiyacınız bulunuyor. Hedefleriniz de daima rahatlık adlı kavramı içeriyor. Zorlanmak size uygun değil. İnce bir zevkiniz var ve güzel şeylerden iyi anlıyorsunuz ama bu sizin için bir handikapa dönüşebilir; çünkü bunları elde etmek için parasal açıdan aşırıya kaçabilir, kaynaklarınızı gereksiz tüketebilirsiniz.

Sizin için sahip olmak çok önemli. Yukarıdaki huyunuz da bu yanınızı tetikliyor. Üstelik sahip olma tutkunuz sadece para ve malda değil; siz insanlara (özellikle önem verdiklerinize) de sahip olmak peşindesiniz.

Özgüveninizin düşük olduğunu da eklemem gerek. Yapıcı eleştiriye bile gelemiyorsunuz. Açgözlü olduğunuz sanılabilecek olsa da, değilsiniz. Siz, güvenlik adına sahip olmak peşindesiniz. Tüm bu olumsuzlukların gerisinde de güvensizliğiniz var. Bu güvensizlik değişikliğe/yeniye olumsuz bir tutum sergilemenize neden oluyor.

Yine aynı nedenle çok kıskançsınız. Diğerlerinin sahip olduğu şeyler kadar kendi sahip olduklarınızı da başkalarından kıskanıyorsunuz. Parayı kıskanıyorsunuz, fiziksel görüntüleri kıskanıyorsunuz… hepsine sadece siz sahip olmak istiyorsunuz.

Tembellik de sakınmanız gerekli bir diğer nitelik. Bu eğiliminiz “rahatlamaya düşkünlük” gibi dursa da aslında basbayağı tembelliktir. Sakinlik içinde hayatın tadını çıkartmak güzel şeydir ama bunu elde etmek için çabaya gerek vardır. Günlük işlerden uzak durarak bu sonucu elde edemez, giderek uzaklaşırsınız.

Bağımlı bir yanınız var. Kendi hükümranlığınız kuramıyor, birçok konuda diğerlerine gerek duyuyorsunuz. Özgürlüğün tadını tatmalı, özgürlüğün ilk adımının ise kendi başınızın çaresine bakmayı becermek olduğunu anlamalısınız. Sizi sevenler ve size yakın olanlar hep çevrenizde dönmek zorunda değiller. Daima ilgi odağında da olmanıza imkan yoktur.

Elimine etmeniz gereken son negatif nitelik inatçılığınız. Bir şeyin doğru ve iyi olduğuna bir kere inandınız mı, artık bunu değiştirmenin imkanı kalmıyor. Karar verdiğinizden başkasını yapmak zorunda kalınca öfkeye kapılıyorsunuz. Oysa alternatifler daima sahip olduklarınızdan daha iyisini sunabilirler.

TANRISAL KİMLİĞİNİZ

Benzersiz bir anlayışa sahipsiniz. Gözlem yeteneğiniz mükemmel. Gerçeklerle iç içesiniz, hayallere değil. Durumları algılama, buna göre plan yapma ve uygulama kabiliyetiniz çok yüksek. Bu yüzden ideal bir takım liderisiniz. İyi organize olabiliyor her şeyi idare edebiliyorsunuz. Ayrıntıları fark eden bir yanınız da var ve projelerde başarınızın bir nedeni de budur.

Ayrıca kararlı ve azimlisiniz. Çalışkanlık da en büyük meziyetlerinizdendir. İşinize odaklı ve gayretlisiniz. Başarınızın nedeni çalışmaya bağlılık kadar başarı adına kendinizi esnetebilmenizle de ilgili. Yine de kesinlikle tutarlı birisiniz. Esnekliğin dozunu çok iyi belirleyebiliyorsunuz. Kolay fikir değiştirmeyen yanınızla ısrarcı ve kalıcısınız da.

Bir diğer benzersiz özelliğinizi sabır… Beklemek ve yaşamda gerektiğinde ağır adımlarla ilerlemek sizi korkutmuyor. Sadece sonuçların elde edilmesi değil, atılım yapmadan değerlendirmek ve buna yeterince zaman ayırmak için de sabırlısınız.

Sağduyulu olduğunuzu da eklemem gerek. Ayrıca metodik ve mantıklı düşünebilen birisiniz. Bu nedenle siz danışılan bir kişisiniz. Tavsiyelerinizi pratik ve işe yarar türden olduğu için insanlar sizden tavsiye almayı sık sık isteyecek olabilirler.

Zorluklarla yüzleşmekten geri duramamanın ve becerikliliğinizin yanında diplomasi yeteneğinizin de olduğunu ekleyeyim. Tüm bu unsurlar sizi önemli başarıların insanı yapıyor.

Buraya kadar dile getirdiğim nitelikler genelde “erkeksi” olarak görülen karakter özellikleri olabilirler. Kulağa garip gelse de bu erkeksi özelliklere rağmen kadınsı denilebilecek bir dolu niteliğe de sahipsiniz. Bunlardan ilki incelik ve nezaket... Siz sadece sosyal açıdan nazik değil, içsel olarak da ince ruhlusunuz. Dahası, sizin kollarınız neredeyse herkese açık… Ama özellikle sevdiklerinize karşı alakalısınız, onlara bakmayı seviyorsunuz, onları kollamayı biliyorsunuz, size yakın kişileri pozitif şekilde sahipleniyorsunuz. Kısaca, sizin -en iyi şekilde- “besleme” şeklinde ifade edebileceğim dişil bir niteliğiniz de var.

Tüm bunlara ek olarak cömertsiniz, sadıksınız, dürüstsünüz, ketum ve sır tutan birisiniz. Siz ideal bir dost, hatta belki de eşsiniz.

Özünüzdeki tanrısal enerjiye “büyük başarılar elde etmek adına gerekli her niteliği taşıyan standart erkeksi özellikler kadar, büyük sevgiler oluşturmak adına gerekli her niteliği taşıyan standart dişil özelliklerin benzersiz kombinasyonu" demekte bir hata yoktur.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -