JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU SAYFAYI PAYLAŞIN! >>DARK MOON LILITH

Dark Moon Lilith Nedir?     |     Dark Moon Lilith Yorumları     |     Dark Moon Lilith'inizi Bulun!

DARK MOON İKİZLER BURCUNDA

Yazı:

GİRİŞ

Dark Moon, bizim uzak kaldığımız -ataerkil sistem yanlışlarına inandığımız için- uzak kalmaktan kurtulamadığımız tanrısal yanımıza kavuşma, Cennet yaşamını Dünya’da yaşama haritasıdır.

Bu yüzden;
Makrokozmos Kimliğiniz başlığında Ana Alan’dan uzak kalan yapının (bu evrende çökme nedenimiz olan frekansın) nasıl olduğu;
Tanrısal Kimliğiniz başlığında Ana Alan ile kontak kurmak için üstlenilecek kimlik ve/veya kontak kurulduğunda ortaya çıkacak kimliğin içeriği anlatılmaktadır.

Dark Moon yorumu ile

  • evrimin hangi basamağında olduğunuzu,
  • pozitif kuantum katmanı ile senkronizasyon miktarınızı,
  • ilahi esine yakınlığınızı,
  • Cennet’e gitme olasılığınızı,
  • Yaşarken Cennetten yayılan frekanslara senkronize olma şansınızı
ölçebilirsiniz.

Yorumdan üst düzeyde yararlanmak adına lütfen öncelikle 5- Dark Moon Neyi Göstermektedir? başlığındaki yazıyı okuyun.
MAKROKOZMOS KİMLİĞİNİZ

Yeniliğe açık birisiniz, yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyorsunuz; ancak aklınızı bu yeni bilgilere ne kadar verdiğiniz, onları gerçekten anlamayı/öğrenmeyi ne kadar istediğiniz tartışılır. Bunun nedeni ise tembelliğiniz değil, aklınızı bir konuda uzun süre tutamamanızdır. Sizin bilgi birikiminiz çok büyük ama çok sığ bir havuza benzemekte. Buna rağmen her konuda görüş bildirmeyi de seviyorsunuz ve zekanızla uzman gibi bile durabiliyorsunuz! Oysa bu yüzden bir dolu karışıklığa ve istenmeyen olaya neden olabiliyorsunuz.

Manipüle eden bir yanınız var. Güzel sözler söylemeyi ve insanları övmeyi iyi beceriyorsunuz; ama arkalarından da konuşuyorsunuz. Sizin aklınızda istisnasız herkes için söylenebilecek negatif şeyler var. Ayrıca genelde birine diğeri hakkında duymak istediklerini söylüyorsunuz, kendi inançlarınızı değil. Amacınız gerçekler hiç değil, sadece birileri hakkında konuşmak… ve kendinizi dinletmek. Bu yüzden sözlerinize -sadece ilginç olsun ve dinlensin diye- gerçekdışı noktalar katmaktan da geri duymayabiliyorsunuz. Çevrenizde dinleyici olması için olayları manipüle ettiğinizi eklemem gerek.

Tutarsızsınız… özellikle de ruhsal açıdan... Bir gün her şeyi iyi yanından görürken, ertesi gün aynı durumlar yüzünden çökkünlük yaşayabilirsiniz. Düalite, hayatınızdaki her şey gibi ruhunuzda da çok etkin. Bu yüzden kesin bir amaç ile ilerlemek sahip olmadığınız bir erdem. Değişiklikler içinde yaşarken yolunuzu bile şaşırabilirsiniz.

Çok zeki olduğunuz bilinen ve kolayca görülen bir niteliğiniz; ama kişiliğiniz temelindeki düalite yüzünden bu yetenek, güzel kararlar almakta bir yarar sağlayamıyor. İçinizde birbirine zıt ve sürekli çekişen iki kişi var gibi. Onların çekişmesi sizi hem gerginleştiriyor, hem de karar almanızı zorlaştırıyor, sizi kararsızlığa itiyor. Böylece önemli fırsatları kaçırdığınızı da eklemem gerek. Bu durumu sezdiğiniz için diğerlerine fazlaca fikir soruyorsunuz. İstediğiniz asıl şey, güvendiğiniz birinin sizin adınıza en doğru kararı alması…

Ciddi değilsiniz… hiçbir şeyi ciddiye almıyorsunuz. Bu huyunuz rahat ve geniş bir tutum değil, yüzeysellik ve havailik içeriyor. Gelişmemiş bir kişilik ya da sürekli küçük bir çocuk gibi davranmaya eğilimlisiniz; bu yüzden kök salamıyor, hakkınız olan kazanımları elde edemiyorsunuz.

Oysa havai bir çocuğa yakışmayacak kadar gerginsiniz. Karmaşık hisler, stres ve dengesiz enerjilerle dolusunuz. Bu doğal sandığınız yapı sizi yoruyor aslında…


TANRISAL KİMLİĞİNİZ

Uyumlu, neşeli, anlaşmanın kolay olduğu birisiniz. Yeniliğe açıksınız, yeni olan şeylerde başarılısınız; çünkü esneksiniz. Değişikliği seviyorsunuz, bundan birçok kişi gibi korkmuyorsunuz. Değişiklikler ve yenilikler sizi hem rahatlatıyor, hem de hem siz, hem çevrenize kazanımlar yaratıyor. Bu niteliğinizi yüzünden sosyal ilişkilerde çok başarılısınız. Sizin geçinemeyeceğiniz kişi yok gibi! Yabancılarla kolay iletişim kurmanız, konuşma başarınız, söyleyecek daima ilginç şeylerinizin olması bu gibi ortamlarda büyük dikkat çekmenize neden oluyor.

Sosyal ortamlarda ayrıca konuşmayı ve insan topluluklarını sevdiğiniz için de başarılısınız. Partiler, her kim davetli olsa da, partiyi kimler verse de, evde yalnız oturmaktan daha önemli sizin için.

Keskin zekanız, gözlem ve yorum yeteneğiniz, kelimelerin üstadı olmanız yüzünden son derece esprili ve komik birisiniz. Bu yeteneğinizle nice ünlü stand-up’çıyı gölgede bırakabilirsiniz. Şakalarınız ve sözlere verdiğiniz anında zekice yanıtlar çevrenize neşe saçıyor. Ayrıca sözleriniz asla gündelik ve yüzeysel değil; hepsi de derinlikle süslü ve dolu-dolu. Bu yüzden dinleyici kitleniz arasında seçkin kişiler ve sıradan kimlikler yanyana oluyor. Sizin konuşmanızda herkes için çekici gelecek bir şeyler var.

Esprileriniz, alaycı ve küçümseyici asla değil; siz eğlendirirken düşündürme yeteneği taşıyorsunuz. Bu yeteneğiniz, depresyonda olduğunu söyleyen pek çok kişiyi bile rahatlatacak kadar güçlü. İnsanları stresten uzaklaştıran bir havanız var. Bilgi kaynaklarınız derin, düşünceleriniz şen; bu özellikler size büyük, hatta karşı konulmaz bir çekicilik yaratıyor.

Hayat dolusunuz, heveslisiniz, coşkunsunuz; yaşamı ilginç ve eğlenceli bir süreç olarak görüyorsunuz. Yerinizde durmanız, “uslu-uslu oturmanız” mümkün değil. Bu huyunuz ise kesinlikle bulaşıcı! Neşe dolu enerjiniz diğer kişileri kolayca etkiliyor; onlara da enerji ve iyimserlik katıyor.

Çok zekisiniz… Bilimsel akıl dışında “zeka” diye bir kavram varsa, onun sahibi en çok sizsiniz. Aklınız son derece faal, sizin gibi yerinde duramaz yapıda. Düşünme hızınız benzersiz. Kavramak, değerlendirmek ve yorumlamak adlı zorlu süreç sizin için çocuk oyuncağı. Fikirlerinizi paylaşmayı ve anlatmayı da seviyorsunuz. Diğerleri bu süratinize kesinlikle yetişemeyecek olsa da, sizin çantanızda herkese uygun yeni fikirler ve alışılmadık ama yararlı bilgiler var. Karşınıza kim varsa ona uygun ilginçlikte bir şey bulmanız zor değil.

Düşünceleriniz paylaşılması gereken şeyler; çünkü onları meraklı, araştırmacı, yerinde duramayan, değerlendirmeyi bilen özelliklerinizle elde ettiniz. Hepsi de yenilikle yüklü fikirler bunlar. Elinizde her zaman bir kitap var ve o kitap (hatta koltuğunuzdaki bir çok kitap) sizin insanlar arasına girmenize, onlardan da düşünsel olarak yararlanmanıza, onlarla iletişim kurmanız engel olmuyor.

Kavganın ve tartışmanın gereksiz vakit kaybı olduğunu biliyor ve bundan uzak duruyorsunuz. Ama fikir münazaraları ve müzakerelere size yakın şeyler. Olaylara öylesine çok yönlü yaklaşabiliyor, durumlara öylesine geniş açıdan bakıyorsunuz ki, düşüncelerinizi kabul ettiremeyeceğiniz insan yok gibi.

Kesinlikle çok, hatta çok-çok, hatta-hatta pek çok yönlüsünüz. Sizin zekanız asla tek bir konu ile sınırlı duramaz. Her zaman birden fazla konuyu/olayı/kişiyi idare edebilir; hepsinde mükemmel ortamlar yaratabilir, başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Üstelik bunlar arasında eksiksiz bir denge de kurabilmektesiniz. Bunlar sizin için zorluk değil, olağan tutumlar. Birden fazla konu, iş, uğraş, ortamla iç içe olmak sizin doğanızı yaşamanız anlamında. Bu yüzden yaşamınız boyunca farklı alanlarda bilgi edinecek, deneyim kazanacak ve uzmanlaşacaksınız.

Özünüzdeki enerjiye “insanlara yeni ufuklar açacak, onlara neşe ve canlılık katmanın ötesinde onları bilgilendirecek, farklılıklar arasında köprüler kuracak ve her çeşit insanın koluna girip yekpare ortamlar yaratabilecek neşe ve coşku dolu bir yapı” demekte bir hata yoktur.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -