JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


DESCENDANT - Alçalan Burç

Giriş    |    Desc. Nedir?    |    Desc.'ınızı Bulun!    |    Desc. Yorumları

DESC. KOÇ BURCUNDA

Yazı:

O BİR SAVAŞÇI (Aşk ve seksin evliliği)

TÜM DESC.LER İÇİN ORTAK GİRİŞ

Desc. (benim yorumuma göre) sizin 180 derece ters kimliğiniz, bu yüzden diğer yarınızdır. 722 Sistemi, Bölünmüş Evren teorilerine göre evren ortadan bölünmüş olduğu için zıtlıklar birbirini çeker. Aslında zıt olan benzeşmediği için mantıken birbirini itmelidir. Makrokozmosta zıtlıkların çekme nedeni, zıt sayılanların bütünün parçası, yani aslında aynı şey olmaları, yeniden bütün olmaya uğraşmalarıdır.

Desc.’den yararlanmak adına desc. burcu yorumlarına takılmamak gerekir. İnsanların karakteri öz burç dahil, farklı kompakt konumlara bakarak değil, haritayı topyekun yorumlayarak (bilgileri birbiri içinde eriterek) çözümlenebilir. Örneğin Koç burcunda olan biri, eğer haritasında Koç zayıf, ama Terazi güçlü ise, kendi burcunun zıttı bir karakter sergileyebilir. İşte bu yüzden haritanın tamamı incelenmelidir.

Oysa astrolog değilseniz ve/veya tanımak istediğiniz insanla doğum bilgilerini isteyecek kadar samimi değilseniz onun haritasını çıkaramayacağınıza göre desc.’i burca göre değil, aşağıda vereceğim yoruma göre algılamanız yararlı olacaktır.YORUM

Desc. Koç olduğuna göre asc.’ınız Terazi demektir. Terazi anaerkide en kutsal üç burçtan biridir. Özellikle Terazi erkekleri genelde çok pozitif kimlikler olarak görülürler. (Yineleyeyim; öznel kimlik tüm haritaya bakarak çözülebilir.) Bu yüzden barışsever, uyumlu, iyimser, ama canlı biri olduğunuzu söyleyebilirim.

İdeal eşiniz ise öncelikle ateşli bir kişi olmalıdır. Eylemci… Atılgan… Cesur… İstediğini elde edebilen biri… Androjen yarınız spora yatkın, ya da sporseverdir. Olumsuz etkiler almışsa despot ve saldırgan olabilir. Bu durumda o da sizden, yani sizin sakin ve uyumlu yapınızdan “feyz alacaktır”.

Sizin aşk insanı olmanıza karşın, desc.’iniz seks insanıdır. Tabidir ki bu durum sizin seksten, onun aşktan anlamayacağı manasına gelmez. Ama temelde siz aşka, o sekse daha eğilimli olduğu için birbirinizi tamamlayacağınız söylenebilir.

İdeal eşiniz her konuda tutkulu biridir. Aklına koyduğunu geciktirmeye tahammül edemeyeceği için hemen uygulamaya girişir. Çabuk başlangıçlar onun tarzıdır. Maymun iştahlı olması halinde onu dengeleyecek olan yine sizsiniz.

Androg yarınız öfkelidir de. Çabucak alevlenen bir öfkesi vardır. Bu öfke saman alevi gibi olsa da, kimi zaman yıkıcı sonuçlara neden olabilir. Onun bu yanının yine sizin tarafınızdan törpüleneceğini sanırım artık hissettiniz. O ise sizi hayata daha aktif olarak sokacak, sizi eylemciliğie yönlendirecektir. Sizin nadiren de olsa tembelliğe varabilecek genişliğinizi o biraz toparlayacak, sağdan soldan -hafiften- itip dürterek biçimlendirecek, size hız ve ivme katacaktır.

Önerim: Aşırıya kaçmadıysa onun ateşli kimliğinden ısının, kendinizi biraz zorlayarak onun farklı, hızlı dünyasına girin. Gaza fazla basarsa hemen onu benzsersiz okşamalarınızla durdurun ve hatırlatın: Akşam evde sizi çok güzel saatler bekliyor. Trafik polisleri ile uğraşıp o anları geciktirmek çok anlamsız olur.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -