JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


DESCENDANT - Alçalan Burç

Giriş    |    Desc. Nedir?    |    Desc.'ınızı Bulun!    |    Desc. Yorumları

DESC. YENGEÇ BURCUNDA

Yazı:

O BİR SEVGİ DOLU EBEVEYN

TÜM DESC.LER İÇİN ORTAK GİRİŞ

Desc. (benim yorumuma göre) sizin 180 derece ters kimliğiniz, bu yüzden diğer yarınızdır. 722 Sistemi, Bölünmüş Evren teorilerine göre evren ortadan bölünmüş olduğu için zıtlıklar birbirini çeker. Aslında zıt olan benzeşmediği için mantıken birbirini itmelidir. Makrokozmosta zıtlıkların çekme nedeni, zıt sayılanların bütünün parçası, yani aslında aynı şey olmaları, yeniden bütün olmaya uğraşmalarıdır.

Desc.’den yararlanmak adına desc. burcu yorumlarına takılmamak gerekir. İnsanların karakteri öz burç dahil, farklı kompakt konumlara bakarak değil, haritayı topyekun yorumlayarak (bilgileri birbiri içinde eriterek) çözümlenebilir. Örneğin Koç burcunda olan biri, eğer haritasında Koç zayıf, ama Terazi güçlü ise, kendi burcunun zıttı bir karakter sergileyebilir. İşte bu yüzden haritanın tamamı incelenmelidir.

Oysa astrolog değilseniz ve/veya tanımak istediğiniz insanla doğum bilgilerini isteyecek kadar samimi değilseniz onun haritasını çıkaramayacağınıza göre desc.’i burca göre değil, aşağıda vereceğim yoruma göre algılamanız yararlı olacaktır.YORUM

Ayakları yere sağlam basan birisiniz değil mi?

Metodik, yaşamında kaosa yer vermemeye çalışan, kolay sarsılmaz bir kimliğiniz var. Duygusuz değilsiniz asla, hatta tutkulusunuz da… ancak bu yanınız genelde saklı durmakta… hatta belki de gizli. Kimliğinizin gerilerinde çok farklı biri var; ama sert de denilebilecek ön yüzünüz, karakterinizin önemli bir kısmı. Bir vitrin değil.

Bu yapıdaki bir karakter anaç (ya da babaç) bir eş ile ne kadar mutlu olabilir? Bu soruya genelde “zor mutlu olur” şeklinde yanıt verilecektir belki de; oysa evrim, sizin bu gibi bir kişi ile eşleşmeniz gerektiğini göstermektedir.

Evet; sizin diğer yarınız bir ebeveyn… besleyicilik, bakım, şefkat, üste titreme yetenekleri olan bir insan. Hatta bu nitelikleri sizin de sergilemenizi istemekte! Acaba sizden isteyerek, bu özellikleri zamanla size öğretecek mi?

Olabilir!

O, ev ve yuvaya düşkün… Sizden de bunu beklemekte…

O, ev ve yuvayı ne lüks bir teras katı, ne şık bir apartman dairesi, ne doğanın sinesinde bir çiftlik, ne de seks dolu bir samanlık şeklinde görmekte… Onun gerek duyduğu yuva, güvenlik (sevgi ve bağlılıktan doğan güvenlik) dolu herhangi bir mekandır. İdeal eşinizin bu yanına saygı duymalı, bu yapı ile uzlaşmalı ve ona sıcaklık dolu bir yuva vermelisiniz. Tabidir ki öncelikle de bundan hoşlanmalısınız.

Genelde size insanlar ihtiyaç duyarlar, öyle değil mi? Siz zor anlarda yükleri omuzlayabilecek güç ve disiplindesiniz. Sarsılmaz bir yapınız var… ama eşiniz SİZİN ona dayanmanızı istemekte! Hatta buna gerek duymakta! Hayır; lütfen “Ben kimseye dayanmam” demeyin; eşinizin kimliğinin size evrim yollarını gösterdiğini anımsayın. Dış dünyada yine dik ve güçlü olmayı sürdürün, bu sizin ana yapınız; ama özelinizde artık eşinizin omzuna yatmayı, dertlerinizi ona açıkça anlatmayı ve onun sevgisi ile (söyledikleri ne kadar işe yaramaz olsa da) acılarınızı/yaralarınızı tedavi etmeyi becermelisiniz.

Tutkulu bir kişi olmadığınız söylenemez. Ancak eşiniz size “iliklerinize, kemiklerinize kadar” şefkatle karılmış bir seks vermek istiyor. Sizin bundan uyarılmanızı bekliyor. Onun ihtiyaçları ile uyarılmazsanız yatak maceralarınızın tadı kalmaz ki… Şımarın ona… Çekinmeyin… Çocukluğunuza dönün… Anne ve babaya cinsel arzu duymak olağandır; bu bastırdığınız yanınızı eşinizle uyandırın. Bu şansınızın varlığını görün, tadını çıkarın ve şükredin. Bu noktada önemli bir konunun da altını çizeyim: Androjen yarınız açısından seks ilişkilerinin önemli bir diğer hedefinin de ailenin genişlemesi (yani çocuklar) olduğunu da aklınızdan çıkartmamalısınız. Eşinizin isteği, seks zevki kadar üremek de!..

Karşınıza ideal bir eş değil, sevgi dolu bir ebeveyn var. Bu yapı belki klasik “ideal eş” konumuna uymamakta; ama unutmayın, madem ki decs.’iniz Yangeç burcunda, o zaman demek ki SİZİN için ideal eş odur.

Onunla ilişkinizde sosyal yaşam kadar evde başbaşa olmanın güzelliklerini görün; güzel yiyeceklerle ve sıcaklıkla dolu bir yuvada yaşamanın ne kadar tatmin edici olduğunu öğrenin. Bu bilgi, sizin temel gücünüzü azaltmayacak; ona derinlik katacaktır.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -