JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


DESCENDANT - Alçalan Burç

Giriş    |    Desc. Nedir?    |    Desc.'ınızı Bulun!    |    Desc. Yorumları

DESC. AKREP BURCUNDA

Yazı:

O BİR GİZEMLİ YABANCI

TÜM DESC.LER İÇİN ORTAK GİRİŞ

Desc. (benim yorumuma göre) sizin 180 derece ters kimliğiniz, bu yüzden diğer yarınızdır. 722 Sistemi, Bölünmüş Evren teorilerine göre evren ortadan bölünmüş olduğu için zıtlıklar birbirini çeker. Aslında zıt olan benzeşmediği için mantıken birbirini itmelidir. Makrokozmosta zıtlıkların çekme nedeni, zıt sayılanların bütünün parçası, yani aslında aynı şey olmaları, yeniden bütün olmaya uğraşmalarıdır.

Desc.’den yararlanmak adına desc. burcu yorumlarına takılmamak gerekir. İnsanların karakteri öz burç dahil, farklı kompakt konumlara bakarak değil, haritayı topyekun yorumlayarak (bilgileri birbiri içinde eriterek) çözümlenebilir. Örneğin Koç burcunda olan biri, eğer haritasında Koç zayıf, ama Terazi güçlü ise, kendi burcunun zıttı bir karakter sergileyebilir. İşte bu yüzden haritanın tamamı incelenmelidir.

Oysa astrolog değilseniz ve/veya tanımak istediğiniz insanla doğum bilgilerini isteyecek kadar samimi değilseniz onun haritasını çıkaramayacağınıza göre desc.’i burca göre değil, aşağıda vereceğim yoruma göre algılamanız yararlı olacaktır.YORUM

Desc. kimliklerle (yani androjen yarı ile) uzlaşmak zordur; evrim ister, evrim zaten pek kolay değildir beynimize yerleştirilmiş kalıpların engellemesi nedeni ile. Desc. kimlik ise kendimizi bulmamız (evrimin başka anlamı yoktur) için bize özel görevlendirilmiş bir hocadır. Hoca atama olayı ortak bir yapı olsa da, aradaki fark, her hocanın birbirinden değişik, bazılarının sert, bazılarının yumuşak olmasıdır. Dahası, bazı hocaların dersleri zor geçer, bazıları ise kolay öğretir. Korkarım ki Akrep desc biraz zorlu bir eğitmendir.

Siz ise kolay yaşamaktan yana birisiniz. Sakinlik, rahatlığa odaklanmışlık, bir ölçüde genişlik temel özellikleriniz. Güzelliklerin tadını -onların tadına vara-vara çıkartmak- başarı ile yapabildiğiniz işler. Biraz “ağır ve keyifli” olarak nitelenebilirsiniz. Siz, doğa gibisiniz. Hocanız ise… Onu bir cümle ile tanımlamak olanaksızdır, ama öğrencisinden çok şey beklediği söylenebilir.

Desc. partneriniz öncelikle tutkuludur. Aşırı (hatta kimi zaman ürkütücü düzeye varan) ihtiraslar onun işidir. Sadece işi de değil, en sevdiği işleridir. O eşine, yani size, sarılmakla yetinecek biri değildir… o içine almadıkça, kendi yapmadıkça rahatlamaz. Oysa siz onun bu temel gereksinimini “tüketilmek” olarak yorumlayabilirsiniz. Bunalabilirsiniz… Ama onun çekiminden kaçmanız olanaksızdır. Sahip olmak ve sahip olduktan sonra büyük bir kıskançlıkla çevrili bir kaleye hapsetmek, androjen yarınızın hobisidir. Dikkat ederseniz “ihtiyacıdır” değil, “hobisidir” dedim; yani aslında fazla da ürkülecek bir şey yoktur sanıldığı gibi.

Doğrudur; onda karanlık ve gizemli bir yan vardır. Aslında çekiciliğini de bu yaratmaktadır. Ancak geleneksel yorumlardaki gibi tehlikeli değildir. O sadece “nerede durması gerektiğini bildiğini” gizlemekte ve böylece çekiciliğinin temeli olduğunu hissettiği "çekici ve tehlikeli" adı verilebilecek özelliğini fazlaca göze sokmaktadır. Gerçekte sadece yoğun bir his (aşk) kapasitesi/derinliği vardır. Ruhsal yakınlığa ve eşleşmeye büyük ihtiyaç duymakta, ama bunu gizlemektedir.

Söz ettiğim “yoğun kapasite” sadece ruhsal değil, tensel dünyasında da tavan yapmıştır. O en iyi sevişen olmasa da, en seksi kimliktir. O seks duygularını partnerine tekniği ile yaşatmaktan çok, kendini yaşayarak hissettirmektir!

Yukarıda tehlikeli olmadığından söz ettim… ama bu söz tam da gerçeği yansıtmamaktadır aslında. Androjen yarınız hata (örneğin ihanet) gördüğünde, işte o zaman, çok da tehlikeli olabilir. O -sanılanın aksine- az hata yapan biridir. Sahip olduğu çok yüksek tutku seviyesine rağmen tek eşlidir. Çok, ama çok (belki biraz fazla çok) bağlıdır sevdiğine. Eşinden de tam olarak bunu beklemektedir. Göremezse… o zaman tehlikeli olabilir.

Özetle androjen yarınız sizi derin, hatta çok yoğun, bir değişim sürecine sokmak için vardır. Onunla deneyimleyeceğiniz olaylar sizin ağır akarak tatminler arayan ruhunuzu ele geçirecek ve sizi köklerinizden kopartıp, varlığını aklınıza bile getirmediğinizi derinliklere doğru yola çıkartacaktır.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -