JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


ERKEKLERE ASTROLOJİK TÜYOLAR

4. Bölüm: OĞLAK, KOVA, BALIK Kadınları

Yazı:
<< 3- Terazi, Akrep, Yay

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.

OĞLAK

Karşınızda mesafeli, tutucu, kuralcı, sistematik, dakik... yani davranışları ile ideal bir partnerden çok, ideal bir mürebbiyeyi çağrıştıran bir kadın var. Oysa bu görüntü sadece dış kabuktur! Eski moda "balenli" korsenin içinde alçıdan dimdik bir manken değil, seks yaşamında her pozisyona sokulmaya hazır bir dişi panter vardır. Bütün mesele korsenin bağcıklarını çözüp onu serbest kalmasını sağlamaktır.

Tutkuludur, libidosu yüksektir, denemeye hazırdır, hem mutlu etmek, hem de mutlu olmak ister; ama o, zodyak kuşağının en sabırlı kadınıdır, sizin de onu kazanmak adına aynı sabra sahip olmanız şarttır.

Karşısında kendi kadar tutkulu, kalıcı, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir erkek olmasını ister. Bu -bir anlamda- "soğuk" beklentileri ise sadece ısınmak adına özlemektedir. Kendini rahat ve güvenlik içinde hissetmesi pek kolay değildir. Isındıktan (aşık olduktan) sonra ne kadar ilgili ve hassas olabileceğini görmek karşısındakini genelde şaşırtır.

Gelecek, onun için önemlidir. Partnerini bu açıdan da, yani kalıcı olup olmayacağı açısından da, analiz eder. İçgüdüleri çok güçlüdür; ama yine de kararı vermesi hiç de kolay olmaz. Aşk, onun için seksten daha fazla ciddiye alınacak bir duygudur çünkü... İlk görüşte aşık olacak kapasitesi de, anlamsız flörtlere de ayıracak zamanı yoktur. Erkeklerin değerli olup olmadığını sezecek büyük bir algılama yeteneği vardır; bu yüzden yalan söylenmemesi, rol yapılmaması gereken kadınlar listesinin ilk sırasındadır. "Doğru erkek" olduğunu sezdiği adama da hemen teslim olmaz; incelemeye alır! Puanlar yüksek ise kendine "aşık olma izni" verir. Yani duygularına büyük ölçüde hakimdir.

Yüksek arzuları olsa da, çok şefkatli sayılmaz. Onun için seks, kişisel amaçları (örneğin kariyeri) yanında daha ikincil öneme sahiptir. Buna rağmen romantizm temelli ilişki özlemi içinde olmayan erkeklerin birlikte yürümekten zevk aldıkları kadınlardandır.

Özel tüyonuz: Ona kusursuz davranın, ama biraz uzak durun. (Kendi gelsin.)
KOVA

Kova kadını ne içinde pahalı içkiler olan hediye sepeti, ne martini bardağından çıkan tek taş pırlantalar, ne açık havada paylaşılacak sportif ortamlar, ne de uzun, anlam/duygu yüklü aşk şiirleri ile elde edilir; onu uyarmanın yolu beynini uyarmaktan geçer. Kavgacılık içermeyen, gerçek ve ilginç bilgilerle süslenmiş, zekice cümlelerle karılmış bir sohbet onun kapılarını aralamasına neden olacaktır.

Kova kadınları çok sıcak ve dişi bir portre çizmeseler de, burçların arasında en çekici kadınlardır. Onlardaki çekim "alışılmadık cazibe" sözleri ile nitelenebilir. Egzantrik hallerine ek olarak garip bir karizmaları vardır.

Erkekleri genelde etkileyen çekimin gerisinde farklı karakterleri de bulunabilir; çünkü ilişkilere biraz "erkekçe" yaklaşırlar. Partnerleri ile aralarında yok edilemeyecek bir "arkadaşlık" ortamı daima var olacaktır. Ayrıca hem sınırsız bir özgürlük isterler, hem de aynısını kolayca verirler. Bu "rahatlıkları" ise kesinlikle ihanet edecekleri anlamına gelmez, sadıktırlar. Sadece kişilerinin "dinamik ve alışılmadık" yapısı yüzünden sıradan ve ortalama olan hiç bir şey ile uyuşamazlar. Bu yüzden onun dikkatini çekmek isteyen erkekler ne ölçüde sadık, iyi huylu, zengin, güçlü vb. olduklarını değil, ne kadar "aykırı ve zeki" sayılabileceklerini göstermelidirler.

Seks hayatı çok ilginç olabilir Kova kadınları ile; çünkü farklı olan her şeyi hem denemeyi çok severler, hem buna ihtiyaç duyarlar, hem de bu ortamı başarı ile yönetirler. Bu yüzden eşcinsellerin (daha doğrusu biseksüellerin) en fazla çıktığı burç Kova burcudur. Ortalama kişilerin "sapıklık" diyebileceği zevkleri olan erkekler kova kadınlarına öncelik vermelidirler.

Hayata aşırı erkekegemen açıdan bakan, kadından uyum ve itaat bekleyen, partnerinden kuşku duyan, hele ki aşırı kıskanç olan erkeklerin Kova kadınının yakınına bile uğramamaları gerekir. O seksi olsa da, sert bir yanı da vardır. Onunla ilişkide yapılacak ikinci büyük hata ise duygulara akıldan fazla önem vermek, yani işin doğrusunu yapmaktır.

Özel tüyonuz: Birlikte romantik filmler değil, NG veya Discovery World kanalını izleyin.
BALIK

Balık kadınını elde etmek için aslında uzun söze gerek yok; ona sahip olmak adına "Oğlak ve Kova kadınına davrandığınız gibi asla davranmayın" demek yeterli olacaktır.

Bu kadın tek kelime ile en güzel şekilde "derin" sözcüğü ile tanımlanır. Duyguları kadar, aşkı, hatta korkuları da derindir. Kendini sarıp sarmalayacak erkek bir rahim arar ama her önüne gelene de güvenmesi zordur.

O, sadıktır, vericidir, aşkı sınırsızdır, incedir, ilgilidir, şefkatlidir; ama tabiidir ki bu seçkin niteliklere sahip kadın bir gecelik ilişkilerle ilgilenmez. O eski dönemde yaşamakta olan bir kadındır. Mantıklı, ayağı yere sağlam basan, serüvenci, sürükleyici kadınlardan hoşlanan erkekler onu seçerlerse bu kadını yaralarlar. O kendini fildişi kulesinden çıkaracak bir şövalye beklemektedir. Dişilik, hem de en eski moda dişilik, geyşa tipi dişilik, onun kutsalıdır. Derinlerde gizli olsa da sınırsızca taşıdığı "uysal, romantik, çekici aşk kadını" özünü saklı olduğu kutudan çıkartacak erkeği özlemektedir. Yine de her düşünceli, destek olan, sıcak kalpli erkeğe evet diyecek olabilir. Onu partner ya da flört olarak elde etmek o kadar da zor değildir; zor olan onun derinlerindeki benzersiz feminiteyi dünya ortamına akıtmaktır.

İlginçtir ama bu feminen kadın maskülen -özellikle de sert- erkeklerden hoşlanmaz; yani onun dünyasında zıt kutuplar birbirlerini çekmezler. O kendi kadar hayalci, şefkatli, kendini feda edecek bir erkeğin yanında rahatlar. Rahatlayınca biraz sorunlu bir kimlik sergileyebilir. Ona genelde zor gelen dünyada diğerlerinden daha fazla acı çekiyor olabilir ve güvendiği biri olan partnerine içini açmıştır sadece. Onu dinlemek verilebilecek güzel bir armağandır.

Yatakta onu yönetmenizi ister, uyarılmışsa ve seviyorsa her istediğinizi yapar, bundan mutlu olur. Kedi gibi sevilecek ve erkeğin kendini kolaylıkla sevdirebileceği bir kadındır. Onu teknik ya da güç değil, aşk ve duygular uyarır. Dış dünyada ne kadar duygu bekliyorsa, yatakta o kadar dominasyon özler.

Özel tüyonuz: Sıklıkla aşkınızdan... ve de spiritüel konularla doğa üstü olaylardan da söz edin.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -