JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


ERKEKLERE ASTROLOJİK TÜYOLAR

3. Bölüm: TERAZİ, AKREP, YAY Kadınları

Yazı:
<< 2- Yengeç, Aslan, Başak 4- Oğlak, Kova, Balık >>

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.

TERAZİ

Güzellikten anlayan, seçkin zevk sahibi, ince duygulu ve güçlü cinselliği olan kadınlardır. Dişiliğin en yüce aspektleri onlarda bulunur. Haritalarında ters bir konum yoksa girdikleri her ortamda hayranlık uyandırabilecek potansiyelleri vardır. Bu yüzden onların arzularını kesecek şeylerden en önemlileri kabalık ile hamlıktır.

Sosyal ortamlarda rahattırlar, zekidirler, güzel konuşurlar ve bu özellikte erkekleri çekici bulurlar. Flört ortamını severler. Güzel müzikler, lezzetli yiyecekler, romantik restoranlar hatta sanat çevrelerinde bulunmak onları mutlu eder, giderek uyarır.

Seks yapmak için doğru erkeği bekleme eğilimdedirler ve işin kötüsü kolay karar veremezler. Adaylar arasında öne çıkmak için öncelikle güzel konuşmak, ikinci olarak nazik konuşmak, üçüncü olarak -doğru şekilde, gerçekçi biçimde ve nazikçe- iltifat etmeyi bilmek gerekir.

Onun dikkati en fazla nezih ve güzel bir restoranda yenilen yemek, leziz bir şarap eşliğinde hoş bir konuşma ortamında çekilir. Bu sınavdan başarı ile çıktıktan sonra onu aramalı, sormalı, ilgili olduğunuz belli etmeli, hatta “çiçek/hediye olayı”na girmeli , ama asla acele etmemeli, onu unutup hayata katılmamalısınız.

Kalbini kazanıp yatak odasının anahtarını elinize geçirince sınavların sona erdiğini sanmayın. Ön sevişme en sevdiği ve en değer verdiği ortam olduğu için sizi burada da sınamayı sürdürecektir. Dokunuşlarınız becerikli, acelesiz, sevecen olmazsa kapının yeniden kapanabileceğini unutmayın.

Onu kazanmak ise gerçekten üstlenilecek zorluklara değer; çünkü onun aşkını kazanan erkek kendinin sandığından çok daha derin sevebileceğini anlayacaktır. Terazi kadını bir kez aşık olunca evini açacak, sevdiğine bakacak, onu süsleyecek ve birbirinden güzel sosyal ortamlar var edecektir.

Özel tüyonuz: İyi bir erkek olun.
AKREP

En zor anlaşılacak kadınlardandır; çünkü karşınızda bir bilinmezlik yumağı olduğu için onu anlamak yetmez, "çözmek" gereklidir.

Gizemli bir kadındır; problem yaratıcı, ele geçmez ve karanlık bir karakteri vardır... ama tüm bu özellikler onun ne kadar ihtiraslı olduğunun fısıldamaktadır. Çok tutkulu olsa da duygularını gizler. Kendini koruyacak, sadık, anlayışlı, sıkıntılarına sağduyu ile yaklaşacak güçlü bir erkek bulunca kelimenin tam anlamı ile "varlığını o erkeğe adar". Buna rağmen fazla yönetilmeye de gelemez. Zaman zaman kararları vermeye de gereksinim duyar. Sadık olsa da fazla uysal olmayabilir.

Seks açısından ise seksüel arzular en güçlü, en tutkulu kadınlardandır. Sevişmeyi hem sever, hem de iyi bilir. Yoğun duygularını tatmin süreci onu eğitmiş ve bir seks tanrıçasına çevirmiştir.

Yatakta pasif ve bencil olmayan bir kadın varsa Akrep burcu kadınıdır. Hem zevk vermeyi ister, hem de almayı bekler. Beceriksiz, bencil ve sıradan sevişme stili olan erkeklerle sadece anlaşamamakla kalmaz, bir de düşman olabilir... tıpkı ihanet edilmiş kadar! Karanlık ve intikamcı bir kadındır Akrep kadını, dikkatli olmak gerekir.

Yüksek libidosuna ayak uyduramayacaksanız, kadınları tatlı, sakin, varlıklar olarak beğeniyorsanız, sorun çözmek size göre gereksiz bir dert ise, fırtınalı hayatlardan yoruluyorsanız, Akrep kadınını seçmemeniz gerekiyor olabilir. Ancak bu sayılanlar sizin için bir zorluk oluşturmuyor, bilakis, kadınların bilinmez yanlarının olmasını karşılık verilmesi eğlenceli bir meydan okuma biçiminde görüyorsanız, zaman sadece doyum değil, unutamayacağınız kadar çılgın (hatta belki de azgın) bir ilişkiye hazır olun... O kadar ki, içinde bolca sapmalarla karşılaşmak bile sizi bekliyor olabilir!

Özel tüyonuz: Hem ateşlendirin, hem de suyuna gidin.
YAY

Yay burcu kadını ile ilişki kurmayı istiyorsanız bir ilişkiden önce bir dostluk maçına hazır olun. Onu sadece karşı cinsten farklı yapıdaki bir canlı olarak görür, dostça davranmaz, kafanızı sadece aşk, romantizm ve sekse takarsanız şansınız olmayabilir. Yay kadını serüvenci, eğlenceyi seven, yeni ve sınırsız olan şeylerden keyif alan, açık bir kadındır. Hem ruhu açıktır, hem bedeni açıktır, hem de de her türlü açıklığa düşkündür. Gizem, bilinmezlik, kuşku dolu ilişkiler, flört oyunları ona göre değildir.

Açık olun, rahat olun, erkek arkadaşlarınızla yaşadıklarınız yapabileceğiniz ortamlara onu da sokun, dürüst davranın, aldatmayın... o size ilişki teklif edecektir.

Flört etmeye başladınız diye bu yaklaşımları sakın terk etmeyin; sayılan nitelikte ve tutumlar Yay kadınının hayatının her safhasında bir "must"dırlar. Onunla olacaksınız rutini unutmanız, ince/nazik/rafine davranışlarınızı biraz dolaba kaldırmanız, hatta uzun vade ilişkilere olan özleminizden söz etmeyi biraz geri itmeniz gerekebilir.

Yay kadınının benzer eğilimleri ve beklentileri seks hayatında da aynen sürer. Seks onun için bir tutku değil, coşku dolu vakit geçirilebilecek farklı bir eğlence ortamıdır. Olaya bu mantık ile yaklaşmayı sevmiyorsanız Yay sizin için doğru bir seçim olmayabilir.

“Neşeli, maceracı, korkusuz ve yeni” dörtlemesine dahil olmayan şeyler arzularını kaçırabilir. Bu şekilde yaklaşımları olmayan seks onu sıkar. Zaten değişiklik olmayınca genelde çabuk sıkılan bir ruhu vardır. Yüreklice önceciliği ele alabilir. Kimseye söz edemediğiniz farklı istekleriniz varsa paylaşabileceğiniz bir kadındır Yay kadını: Farklılıklarınıza kendisi düşkün olmasa bile -eğer ilginç, heyecan verici, eğlenceli bulduysa- sonuna dek denemeyi ister.

Eğlenmeyi seven, kadınları kısıtlamaya inanmayan, özgürlük anlayışı hayli esnek, gizlilikten hoşlanmayan, çevresinde sürekli aksiyon ve eğlence olmasını isteyen, ani davranabilen edebilen bir erkekseniz Yay kadınlarını kaçırmamanızı öneririz; çünkü özetle Yay kadını -seks ve uzun yollar dahil her ortamda- şahane bir seyahat arkadaşıdır.

Özel tüyonuz: Bir yarışma ortamı oluşturun, ona meydan okuyun... ve yenilin.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -