JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


ERKEKLERE ASTROLOJİK TÜYOLAR

2. Bölüm: YENGEÇ, ASLAN, BAŞAK Kadınları

Yazı:
<< 1- Koç, Boğa, İkizler 3- Terazi, Akrep, Yay >>

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.

YENGEÇ

Bu kadınlar Ay tarafından yönetildikleri için duygular çok önemlidir... duygular ise her insanda rahat ortamlarda en aktif şekilde uyarılırlar. Bu nedenler yüzünden Yengeç kadınları için seks, iki ruhun uzlaşması ile açılan bir kapıdır; bedensel bir aktivite/eğlence olmaktan öte aşk ve özellikle güvenlikten esintiler taşımalarıdır.

Bu kadının cinsel arzularını en yüksek şekilde uyandırmak için onu duygusal güvenlik içine almak gerekir. Eğer sevildiklerini hissederlerse hem Ay tarafından verilen içgüdüleri sayesinde sizi nasıl uyaracaklarını bilirler, hem de son derece şehvetli olabilirler. Partnerlerini tatmin etmek onlar için çok önemlidir. Kendi zevklerinden çok sevip güvendikleri erkeği düşünebilecek olurlar. Bu öyle bir noktaya gelir ki bazen, aşırı vermek istemek yüzünden sorun çıkabilir!

Diğer yandan belirlemeyi, yani aşk ve seks ortamını arzularına göre biçimlendirmeyi de isteyebilirler. Bunun gerisinde bir otoriterlik değil, en iyi ortamı her iki taraf için de oluşturma arzusu vardır.

Yengeç kadını eğer uyarılabilmiş ise yaşatacakları uzun süre unutulmayacak bir gezi olacaktır. Bu sonucu yaratmak adına geleceğe yönelik sorumluluk taşıyan aşk yeminleri yerine, zarif ve şık bir çiçek buketi ya da duygusallığı çağrıştıran düşünceli bir armağan tatmin edici sonuçlar yaratacaktır.

Özel tüyonuz: Onun için bir yemek pişirin.
ASLAN

Hem zor hem de kolay uyarılan bir kadındır... bazen hangi tekniği uygulasanız, ne denli güçlü olsanız da heyecanlanamaz, bazen ise tam bir aslan gibi "atılır"! Bu çelişkinin nedenini çözemediyseniz sırrı hemen söyleyelim: Onu uyaran güç ve teknikten öte, güzel/övücü sözler, baş döndürücü iltifatlardır. Güzel konuşamayan bir erkekseniz ona ilgi göstermeyin... aşırı, çok aşırı ilgi gösterin... sonuç aynı olacaktır. Onu ne kadar yüceltirseniz, o kadar parlayacağını görecek, ayrıca parladığı oranda parlatmaya çalıştığını şaşkınlıkla izleyeceksiniz.

İlişki içinde olduğu kadar yatakta da onun sunduklarına görsel/işitsel karşılıklar vermeniz şarttır. Utangaç, çekingen, sessiz, içine kapalı bir erkekseniz, dürüst ve güvenilir olsanız da Aslan kadınına pek yaklaşmamanızı önerebiliriz. Onun her girişimini alkışlamalı, en azından gözlerinizin parlamasını sağlamalısınız.

Aslan kadınının büyük bir seksüel iştahı vardır. İlgi üzerinde olursa birçok -olağan dışı- ortama "evet" diyebilir! Yüce bir kalbi olsa da, tutucu moral değerlere -kuru kuruya- bağlı değildir... ama bunu erkeğinden beklemektedir. İhaneti zor affeder.

Yatakta çok eğlenceli, yaratıcı ve cömert olabilir... ama bir tiyatro sahnesine gereksinim duyar! Bir aktristtir Aslan kadını, karşısında da ateşli bir aktör ister. Her şey bir oyun sahnesindekine benzer şekilde, yani az yapaylık ve bol görkem ile yaşanmalıdır.

Özel tüyonuz: Onun ihtiyaç ve seçimlerine öncelik verin.
BAŞAK

Onu belki de pop kültür yönlendirmesi ile bakir, sessiz ve sekse çok önem vermeyen bir kadın sanıyorsunuz... Oysa bu büyük bir hatadır; çünkü anaerkil ezoterizmde Başak kadını, Terazi kadını kadar muhteşem bir kimliktir. Eğer kartlarınızı doğru oynar, onun ihtiyacı olan ortamı yaratabilirseniz, karşınızda sadece hissi ve şehvetli değil, üstelik seks düşkünü bir kadın bulunduğunu göreceksiniz. O sadece her şeyin yerinde yapılmasını beklemektedir. Mükemmellik yoksa, kilidi kapalıdır. Sanılanın aksine, zevk onun için önemlidir; o zevki adileştirmemeyi istemekte ve bunu beklemektedir.

Terazi gibi gizli beklentisi dengedir: Hem zevk verici, hem alıcı olmayı, hem gurur okşamayı, hem gururunun okşanmasını, hem dürüst davranmayı, hem dürüst davranılmayı ister. Onunla ilişkinizde fanteziler, büyük heyecanlar, maceralara oynamayın; yeri gelirse bunları da yaşamaya hayır demez ama önceliği değildir bu ortamlar. Onunla -onun kilidini açarak- birlikte olabilirseniz seksin en temel, en basit, en öz, en yalın halinin nasıl bir mucize olabileceğini görecek olabilirsiniz.

Eğer uyarabildiyseniz, size bir bilim kadını dikkati ile, ama dişice bakar ve ihtiyacınızı görür, anlar. Sabırla size uyar, yapılması gerekeni yapma yeteneğini konuşturur. Uyarılması şartlara bağlıdır dedik, uyarmayı da tam olarak öğrenmeyi istemekte ve en iyisini vermeyi özlemektedir. Bir kere tekniği "kaptığında" sürekli bunu bıkmadan yineleyebilir. Bu yüzden mutlu olduğu partnere farklı bir bağlılık sergiler. Bir gecelik sevgili arayışındaysanız ondan uzak durmanız yerindedir.

Özel tüyonuz: Seks öncesi onu rahatlatın, becerebiliyorsanız masaj yapın, ya da sadece güzel şekilde dokunun.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -