JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


ERKEKLERE ASTROLOJİK TÜYOLAR

1. Bölüm: KOÇ, BOĞA, İKİZLER Kadınları

Yazı:
2- Yengeç, Aslan, Başak >>

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.

KOÇ

Öncü grubundan ve ateş elementi tarafından yönetilen bir kadın nasıl bir kadındır? Bu kolay sorunun cevabı onu tüm detayları ile anlatır.

Zodyak burçları arasında en “seksi” kadındır. Görüntü olarak seksi olabilir de, olmayabilir de... ancak karakteri tam anlamı ile seks orijinlidir. Kısıtlanamaz... Anidir. Meydan okur ve meydan okuyan erkekleri çekici bulur. Çok güçlü duyguları olduğu için seksi sevişme olarak görmez; doğrudan aksiyonu hedefler. Romantizm ve aşırı duygusallık onu boğar.

Tutkulu ve enerjik yapısı aşk hayatını da etkiler. Kendine olan aşırı güveni yüzünden uyum yeteneği fazla yoktur; ancak ona uyulduğunda sevdiği erkeği mutlu eder.

Erkekleri seks hayatında en fazla tatmin edecek kadındır. Onunla sevişmek hiç zor değildir, zaten beklentisi bu yöndedir. İhtiras ve enerji adlı kavramlar onun yönetimindedir. Yaratıcılığı seks hayatına farkı bir boyut verir. Ancak vermeyi bildiği gibi beklentileri de yüksektir. Dominant pozisyonlarda en başarılı olan ve bu pozisyonları en seven kadındır. Maceracıdır. Gözü karadır. Bu yüzden sorunlarla da karşılaşabilir.

Onu elde etmek için: Arzu ve isteklerine önem verin ve asla tartışmayın, karşı çıkmayın. Heyecanlar yaratmaya çalışın, farklılıklar meydana getirin, enerjik olun. Yönetimi eline almak isterse karşı koymayın.

Özel tüyonuz: Onu cinsel olarak doyurun.
BOĞA

Hem aşka, yani duygulara, hem de bedensel zevklere eşit olarak sahip olan bir kadındır. Bir erkeğe sakin ama bütünü ile doyurucu bir ilişki sunabilecek yapıdadır. Çok atılgan değildir; ortamı ve karşısındaki erkeği değerlendirme gereği duyar; ama kararı olumlu olduğunda zor vazgeçer. Heyecan dozunun azalmaması ortamında en uzun süreli ilişki sürdürülebilecek kadınlardandır. Kararsız ve ağır kanlı değil, dikkatlidir. Her şeyin yerli yerine oturması onun için önemlidir.

Sekste baştan çıkarıcı ve tutkuludur. Yoğundur hisleri. Almayı ister ve sever, ama bu karşılıksız kalmaz; vermeye de isteklidir. Hislerini tetiklemek için doğru ortamın olması gereklidir ve doğru ortam loş ışlıklar, uyarıcı müzikler, zevkli çevre ve güzel yiyecekler/içkiler şeklinde anlaşılabilir. O en sakin ortamlarda, en aktif olan karakterdedir! Kabalıktan, sertlikten, fetişlerden hoşlanmaz. Seks onun için içinde erinecek bir duygu selidir. Bu selde giderek vahşileşebilir bile.

Onu elde etmek için acele etmeyin, zorlamayın. Kararı o verecektir. Romantizmden çok güçlü sağlam duygulara ve bedensel zevklere yönelin. Böyle ortamlar yaratın. Çiçekler verin, güzel yiyecekler içkiler alın... ve sabredin.

Özel tüyonuz: Onun beş duyusunun hepsini doyurun.
İKİZLER

Çok flörtçü ve baş belası olacak kadar oyuncu bir kadındır. Erkekleri uyarmaya, onların aklını başından almaya bayılır. Çok zeki olduğu için bunu da büyük başarı ile yapar. Duyguları çok güçlü değildir. Çocukça bağlılıkları aşk sanabilir.

Eğlenmeyi çok sever... konuşmaya da! Sessiz kadınları tercih ediyorsanız bu kadınla ilişkinize hemen nihayet verin. Çok çabuk sıkılır. Hareketlidir ve kendine ayak uydurmayan erkekleri boğucu bulur. Rutinden anlamaz, hayatı bir “rollercoaster” gibi yaşar.

Sekste tek erkekler yetinmesi zordur; ama çok tutkulu olduğu için değil, çok oyuncu olduğu için... Tutkuları, duyuları kadar zayıftır. O sevişmekten çok konuşmayı sever. Zodyak kuşağındaki biseksüel eğilimleri en güçlü kadındır. Ahlaksal kısıtlamaları olmadığı için bu konuları denemeye isteklidir. Grup sekslerin ve orjilerin en rahat kişiliğidir. “Evinin kadını” tiplerinden hoşlanıyorsanız, ya da ilişkilere "ciddi" gözle bakıyorsanız sizin için uygun bir seçim olmayabilir. Çabuk sıkıldığı ve moral değerleri zayıf olduğu için ihanet etmeye yatkındır.

Onu elde etmek için sizi kelimeleri ile büyülemesine izin vermeyin, siz onu kelimeleriniz ile büyüleyin. Ama diğer yandan da düşüncelerini dinleyin, entelektüel meraklarını teşvik edin, on yaş önceki kimliğinizi hatırlayıp öyle davranın.

Özel tüyonuz: Onun beynini doyurun.


ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -