JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


AY DÜĞÜMLERİ

<< Önceki Bölüm Sonraki Bölüm >>

Kuzey Düğümü TERAZİ

Yazı:

Önceki Hayattaki Kimliğiniz     |     Bu Hayatta Yapanız Gerekenler     |     Yapmamanız Gerekenler     |     Öneriler     |     Sonuç

Güzel bir karmadır bu. Uyum sağlanırsa rahatlatıcı ve mutluluk vericidir. Kişinin kendinden vermesini gerektirir; yetenek ve kabiliyetlerini diğerlerine aktarması önemlidir. Bu karmadan yenen/yenilen şeklinde gelişen klasik bir savaş yaşanmamalıdır. Söz konusu enkarnasyonda her tarafın kazandığı farklı bir savaş ortamı ümidi vardır.

ÖNCEKİ HAYATTAKİ KİMLİĞİNİZ

Önceki hayatınızda bencil, kendine dönük, kibirli biriydiniz. Kararları daima kendiniz verir, sonuçlar her ne olsa da aldırmazdınız. Yapı olarak dar kafalıydınız. Düşüncelerinizi değiştirmek değil, esnetmek bile sizin için imkansızdı. Kendinizi ve bildiğinizi öne alır, herkesi iter ya da dürterdiniz; oysa vardığınız yerde daima başkalarına gerek olduğunu anlar, büyük öfkeye kapılırdınız. Değişmediğiniz için defalarca başarısızlıkla karşılaşmış, yine de inat etmiş olabilirsiniz.

Her şeyi arzularınızı elde etmek adına yapmaktaydınız; ancak seçtiğiniz bencilce yol yüzünden büyük başarısızlıklar yaşadınız.

Evren sizden -biraz akıllanın diye- diama en istediğiniz şeyleri, hatta en değerli şeylerinizi aldı, paylaşmayı ve ortaklığı bilmediğiniz için bunu öğrenin diye başkalarına verdi.

BU HAYATTA YAPMANIZ GEREKENLER

İlk olarak ortaklığı kucaklamalısınız. Yoksa başarı şansınız biraz zor. Grupların bireyi zenginleştirdiğini anlamanız gerek. Diğerleri ile ortak çalışma içine girebilirseniz şöhret ve büyük işler yaratma kapasiteniz bulunmakta. Ciddi oranda başarı elde etmek için karşılıklı olarak kârlı ilişkiler kurmalı, amaçlarınız ve duygularınızı korkusuzca paylaşmalı, diğerlerine yardım etmeli ve yardım tekliflerini kabul etmelisiniz. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı hale gelmeye çalışmak, incelik kavramına sahip olmak çok gerekli. Kendinize dönük olmak kazanma şansınızı sıfırlayacak. Empati yapmayı da öğrendiğinizde işleriniz kolaylaşacak; ortaklık ve işbirliği ile amaçlarınız daha kolay gerçekleşecek, böylece içsel dengeniz oluşacaktır.

Ağırbaşlılık, nezaket, diğerlerinin ihtiyaçlarının farkına varmak, bu yaşamınızda ana hedefleriniz. Kibarlık bilmeniz gereken bir diğer konu. Yaptığınız işte tüm kalbinizi açmalı ve ruhunuzu katmalısınız. Sosyal ortamlarda var olmayı başarmalı, zor durumlarda tepki vermeniz gerektiğinde bile zarifliği elden bırakmamalısınız. Diplomasi sizin için her kapıyı açacak bir kilit. Görüşün. Konuşun. Ödün verin. Uyum sağlayın. Çekinmeyin. Özellikle eşiniz ve çocuğunuz konusunda anlayışlı ve şefkatli olmaya özen gösterin.

BU HAYATTA YAPMAMANIZ GEREKENLER

Elde etmek istediğiniz şeyler için savaşmayın; çünkü “savaşmak” adlı eylem size en yaramayacak kavramdır. Bu cümle çok şey anlatmakta… Devamı olarak risk almaktan, kesin kararlardan kaçının. Sabırsız, atak ve aceleci tutumlar bu hayatın boşa harcanmasına neden olabilir ve başınıza dert açabilir. Öyle ki, yaşamınızın geri kalan süresince kendinizi suçlayacağınız sonuçlar yaratabilir. Bu konuya örnek, erken yaşta evlilik ve hamilelik olabilir. Kolay ve çabuk çıkışların olmadığını, fiziksel gücünüz olsa da kullanmamanız gerektiğini öğrenmeli, sabır adlı erdemi geliştirmelisiniz.

Eşinizin ya da ortağınız üzerinize yük yüklediğini düşünüyor olabilirsiniz. Bu gerçek olsa da durumu sırtınızdaki yük olarak görmemelisiniz. İçgüdüsel tepkiler, öfke patlamaları sadece çekişme ve kavga getirecek. Kendinizi ne kadar zorlasanız da -karşı tarafı fark etmediğiniz sürece- planlarınız bloke olacak.

Her alanda yalnız ilerleme eğiliminiz var. Hayatta kalmaya fazla odaklandığınız için gelişmenize yardım edecek fırsatları kaçırıyor olabilirsiniz. “Önce ben” diyorsunuz, fazla rekabetçisiniz, kendinize aşırı güveniyorsunuz. Kazanmak sizin için çok önemli. Bu sonucu elde etmek adına dövüşmeniz bile mümkün. Bunların hepsi çocuksu ve gelişmemiş karakter özellikleridir. Sabırlı olmak, düşüncesizliği yenmek size başarılı pozisyonlar imkanını verecek ve kişisel mutluluk sağlayacak.

PRATİK ÖNERİLER

Aslında derinlerinizde sadece uyumlu bir dünya yaratmak ve onun içinde var olmayı dilemektesiniz. Bu sonucu ancak diğerlerini kendinizden öne koyabilirseniz elde edeceksiniz. Sizin mutluluk anahtarınız bu yaşamda sadece budur.

Unutmayın: Güçlü kişilikler, özellikle yaş ile, cüretli ve salt dürtülere dayalı davranışların hatasını gören kimselerdir.

Önerebileceğimiz meslekler: Kuaförlük, avukatlık diplomatlık ve diploması gerektiren alanlar, sanatçılık, dekoratörlük ya da host ya da hostesliktir.

SONUÇ

Geçmiş enkarnasyonlar boyunca güçlü bir kişilik geliştirdiniz. Fiziksel kuvvet, güven ve eylemcilik bildiğiniz alanlar oldu. Sonra belki de bu ortamlarda fazla ileri gittiniz.

Bundan sonra yapmanız (öğrenmeniz) gereken ise “kendini feda”dır. Bu yaşamınızda kendi başınıza büyük başarılar ve mutluluk elde etmeniz zor. İşbirliği, dayanışma, beraberlik, yardım, ortaklık gibi kavramlar mantralarınız olmalıdır.

Ancak her ne kadar gruplar önde gelen kavramınız olsa da, yine de unutmamanız gereken herkesin değerli şeyleri aynı ölçüde hak etmiyor olabileceğidir.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -