JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


KADINLARA ASTROLOJİK TÜYOLAR

GENEL KARAKTER

1. Bölüm: TEHLİKELİ ERKEKLER ile AŞK ROMANI KAHRAMANLARI

Yazı:
Bu yazıyı film şeklinde izleyin!

2- Maceracılar ile Melekler >>

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.
- Bu bölümde burçların özellikleri her yönüyle yansıtılmamakta; sadece kadınların bilmelerinin en gerekli olduğuna inandığımız nitelik vurgulanmaktadır.

TEHLİKELİ ERKEKLER

Zodyak kuşağının en dikkatle yaklaşılması gerekli kişilikleridir; her iki burcun erkekleri hemcinsleri kadar, kadınlar için de tehlikeli olabilecek karakterdedirler. Farklı konularda, ancak benzer şekilde güçlüdürler ve bu güçleri bazen sınırları aşabilir.

Öncelikle Koç burcu...

Ateş grubundandır.

Yöneticisi Marstır.

Roma mitolojisinde Mars savaş tanrısıdır. Aşk tanrıçasının kocasıdır.

Bu yüzden koç erkeği hem çok çekicidir; hem de burçların en savaşçısı, hatta saldırganıdır. Çok çabuk, çok sık ve çok fazla öfkelenebilir. Eylem onun doğasıdır, kimi zaman şiddet uygulayabilir.

Koç erkeği bir asker, daha doğrusu bir gladyatördür.

Koç erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında maço, ya da en klasik anlamı ile maskülen bir kimlik olduğunu bilmelidirler.

İkinci olarak Akrep burcu...

Su gurubundandır.

Yöneticisi Pluto'dur.

Roma mitolojisinde Pluto ölüm tanrısıdır. Yaşayanların ulaşamadığı yer altını yönetir.

Su, onun saldırgan olmasını engeller, bu yüzden tehlikesi Koç'a göre farklıdır. Gizli planlar, kin ve intikam doğasında yer alır. Büyük soğukkanlılığı ve sabrı ile benzersiz, karmaşık planlar yapar.

Akrep erkeği "licence to kill" sahibi bir ajandır.

Akrep erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında hem gizli, hem güçlü bir kimlik olduğunu bilmelidirler.

AŞK ROMANI KAHRAMANLARI

Bu iki burcun erkekleri genç kızların okumaktan çok hoşlandığı, gerçek yaşama pek uymayan konularda, fazla edebi kaygı güdülmeden kaleme alınmış romanların klasik kahramanlarındandırlar.

Öncelikle Yengeç burcu...

Su grubundandır.

Yöneticisi Ay'dır.

Roma mitolojisinde Ay, Luna adıyla tanınan bir tanrıçadır, duyguları yönetir.

Bu yüzden Yengeç erkeği aşk romanının sert karakterli, ama koruyucu, gözetici, "düzgün adam" kahramanıdır. Sonunda aşık olunca, o sert erkek yerini bir Romeo’ya bırakır.

Yengeç erkeği, ideal bir kocadır.

Yengeç erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında çok güçlü, belki bir ölçüde sert bir adam dursa da, olun aslında son derece duygusal ve incinebilir olduğunu bilmelidirler.

İkinci olarak Aslan burcu...

Ateş grubundandır.

Yöneticisi Güneş'tir.

Roma mitolojisinde güneş, Sol adlı Güneş tanrısıdır. Güneş, güneş sisteminin de yaşamını veren bir kraldır.

Bu erkek birçok kadını etkileyen “gücü her şeye yeten otoriter ama alicenap adam” kimliğindedir ve aşk romanlarında kral, ya da şatonun gizemli sahibi benzeri soylu, seçkin erkeklere verilir.

Aslan erkeği kendini beğenen haşmetli bir kraldır.

Aslan erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında üstünlüğünün farkında olan ve bunu sonuna dek yaşayan bir lider olduğunu bilmelidirler.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -