JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


KADINLARA ASTROLOJİK TÜYOLAR

GENEL KARAKTER

2. Bölüm: MACERACILAR ile MELEKLER

Yazı:
Bu yazıyı film şeklinde izleyin!

<< 1- Tehlikeli Erkekler ile Aşk Romanı Kahramanları 3- İyiler ile Zor Olanlar >>

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.
- Bu bölümde burçların özellikleri her yönüyle yansıtılmamakta; sadece kadınların bilmelerinin en gerekli olduğuna inandığımız nitelik vurgulanmaktadır.

MACERACILAR

Bu iki burcun erkekleri serüvenler yaşamak, yenilikleri denemek ve coşku içinde olmak gibi kavramları sembolize ederler.

Öncelikle Yay burcu...

Ateş grubundandır.

Yöneticisi Jüpiter'dir.

Roma mitolojisinde Jüpiter baş tanrıdır ve göklerin tanrısıdır. Hava olaylarını yönetir. Savaşçı, kötü niyetli ve liderlik tutkunu bir tanrıdır. Bazı araştırmacılara göre tek tanrının (Yahveh'in) maskeli halidir.

Aslında Jüpiter yıkıcı bir tanrı olsa da Yay erkeği hiç de yıkıcı bir kişi değildir. O tam bir açık hava, spor ve macera adamıdır. Yeni olan ve özgürlük veren her şeye merakı vardır. Savaşçılık içermeyen, daha çok heyecan dolu ama dostça çekişme temelli eylemleri sever. Bilinmedik bir yer gösterin... muhakkak gider.

Yay erkeği bir outdoor sporcusudur.

Yay erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında diz dize, sıcak yuvada oturacak bir admla olmadıklarını bilmelidirler.

İkinci olarak Kova burcu...

Hava grubundandır.

Yöneticisi Uranus'dür.

Roma mitolojisinde Uranüs bambaşka bir soydan gelen eski hükümdardır. Baş tanrı Jüpiter'den önce evrene hükmeden bir tanrıdır. Jüpiter tarafından devrilmiştir. Güneş çevresinde hem ters, hem de baş aşağı dönen tek planettir.

Bu burcun erkeği "beklenmeyeni yapmak" sözcüğü ile baştan sonra tanıtılabilir. Gece yarısı evlilik teklifi ya da Afrika seyahati bileti ile kapı çalan erkeklerden hoşlanan kadınları mutlu eder. Sınırları zorlamazsa rahat edemez. Denenmedik, sıradışı bir şey gösterin... muhakkak dener.

Kova erkeği idealist bir devrimcidir.

Kova erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar alışılmadık şeylerle sürekli karşılaşacaklarını ve bunlara tolere etmeleri gerektiğini bilmelidirler.

MELEKLER

Bu iki burcun erkekleri zodyak kuşağının en insanlık dışı varlıklarıdır. İnsanlık dışı olarak nitelenme nedenleri ise insandan çok meleğe benzemeleridir.

Öncelikle Başak burcu...

Toprak gurubundandır.

Yöneticisi...

Başağın yöneticisi yoktur ki! Başak, yöneticisi olmayan, bu yüzden zorlama ile İkizler'in yöneticisi Merkür tarafından yönettirilen bir burçtur. Oysa onun Merkür ile ilgisi bulunmaz. Planetinin henüz bulunamamış olmasının nedeni belki de aslında hiç olmamasıdır. O, karşısındaki insanı -eğer doğru davranılırsa, pozitif bir ilişki kurulursa- 1/1 oranında yansıtır... çünkü 1/1 oranında ona uyar.

Başak erkeği ideal bir elemandır.

Başak erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında ateşli bir sevgiliden çok, düzgün bir dost olduğunu bilmelidirler.

İkinci olarak Balık burcu...

Su grubundandır.

Yöneticisi Neptün'dür.

Roma mitolojisinde Neptün, deniz tanrısıdır.

Balık erkeği gündelik yaşamda yaşamamakta; sıradan bir insanda görülmeyecek oranda duygularla dolu, gizli bir denizde yüzmekte olan bir balıktır. Melekliği de dünya dışılıkla değil, rüyalar alemi denilebilecek bir uzayda bulunması ile ilgilidir. Herşeyi, diğerlerinden çok daha yoğun hisseder.

Balık erkeği, dalgalı denizlerin ve git-gel'lerin çocuğudur.

Balık erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarındaki balığı denizinden fazla çıkartmamak gerektiğini bilmelidirler.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -