JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


KADINLARA ASTROLOJİK TÜYOLAR

GENEL KARAKTER

3. Bölüm: İYİLER ile ZOR OLANLAR

Yazı:
Bu yazıyı film şeklinde izleyin!

<< 2- Maceracılar ile Melekler

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.
- Bu bölümde burçların özellikleri her yönüyle yansıtılmamakta; sadece kadınların bilmelerinin en gerekli olduğuna inandığımız nitelik vurgulanmaktadır.

İYİLER

Bu iki burcun erkekleri gerçek anlamı ile özde iyi insanlardır ve Zodyak kuşağı burçlarının eşleşilmesi en önerilebilecek adamlarıdır. Her ikisinin de yöneticisi Roma mitolojisi aşk, güzellik, sanat, uyum, arkadaşlık ve mutluluk tanrıçası Venüs’tür.

Öncelikle Boğa burcu...

Toprak grubundandır.

Yöneticisi... Boğa’nın kendine özel yöneticisi yoktur. Venüs tarafından biraz zorlama ile yönetilir.

Bu yüzden Boğa'nın iyiliği -özünde çok güzel bir adam olsa da- Terazi yanında az da olsa eksiktir. Boğa erkeğine “maskülen bir Terazi” denilebilir.

Boğa erkeği, kadınsı zevk ile erkeksi güvenlik karışımı bir adamdır.

Boğa erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında maskülen bir sanatçı, ya da keyif düşkünü bir müdür bey olduğunu bilmelidirler.

İkinci olarak Terazi burcu...

Hava gurubundandır.

Yöneticisi Venüs'tür.

Roma mitolojisinde Venüs aşk ve güzellik tanrıçasıdır. Ancak aslında Venüs İlk Çağ inançlarının neredeyse tümünde yer alan ideal dişiliği sembolize eden Ana Tanrıça kimliğinin ataerkil Roma mitolojisine önemi azaltılarak yansımış halidir.

Bu yüzden Terazi erkeği burçların en iyi erkeğidir. Güzel ve iyi olan çok şey onda bulunabilir. İyilik kavramı ona bakarak anlaşılabilir. En ideal biçimde verici, uyumlu, güzel şeylere meraklı, güzel şeyler yaratabilecek ve güzel kalpli bir adamdır.

Terazi erkeği ideal bir arkadaş ve aşıktır.

Terazi erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında kaçırılmaması ve kazanılması gerekli bir erkek olduğunu bilmelidirler.

ZOR OLANLAR

Bu iki burcun erkekleri birbirlerine hiç benzemedikleri için kadınlara çok farklı alanlarda zorluk yaratırlar... Biri aşırı doğru/dürüst ve güvenilir olduğundan zorluk yaratır; diğer ele avuca sığmaz ve güvenilmez olduğundan!..

Öncelikle Oğlak burcu...

Toprak grubundandır.

Yöneticisi Satürn'dür.

Roma mitolojisinde Satürn zamanın ve geçmişin tanrısıdır. Toprağın verimliliğini de yönetir.

Oğlak erkeği daima yaşlı ve olgun bir erkektir: Dürüsttür. Güvenilir. Ancak doğasında -güven veren her şey gibi- sıkıcılık, baskıcılık, mükemmeliyetçilik, zorlayıcılık da gömülüdür. Onunla eğlenmek ya da fazlaca duygulanmak zordur. Bu yüzden kadınları -onların ihtiyaç duyduğu kadar- hiç bir zaman rahatlatamaz.

Oğlak erkeği, eski tip, değerli, ama zor ısıtılacak bir şatodur.

Oğlak erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında iyi bir erkek olsa da, onun tutucu bir okulun müdürü de olduğunu bilmelidirler.

İkinci olarak İkizler burcu...

Hava grubundandır.

Yöneticisi Merkür'dür.

Roma mitolojisinde Merkür tanrıların habercisidir. Güneş sisteminin en küçük, en hızlı ve Güneşe en yakın planetidir.

Merkür erkekleri ele avuca sığmaz, yerinde duramaz, sürekli değişirler... yani dönerler! Sözlerinden dönerler, geri dönerler, farklı yerlere giderler... Merkür planetinin sembolünde iki anten vardır, bu da onun duygularının değil, aklının gelişmiş olduğunu gösterir. Bu yüzden hem sürekli düşünür, hem de sürekli konuşurlar. Kelimeler en önemli beyin fonksiyonlarındandır ne de olsa.

İkizler erkeği, asla büyümeyecek zeki ve eğlenceli, ama yaramaz bir çocuktur.

İkizler erkeği ile ilişkiye girecek kadınlar karşılarında bir Peter Pan olduğunu bilmelidirler.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -