JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


KADINLARA ASTROLOJİK TÜYOLAR

ERKEKLERİN BURÇLARINA GÖRE AŞK ve SEKS KİMLİKLERİ

1. Bölüm: KOÇ, BOĞA, İKİZLER, YENGEÇ

Yazı:
Bu yazıyı film şeklinde izleyin!

2- Aslan, Başak, Terazi, Akrep >>

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.
- Bu bölümde burçların özellikleri her yönüyle yansıtılmamakta; sadece kadınların bilmelerinin en gerekli olduğuna inandığımız nitelik vurgulanmaktadır.

KOÇ

Elementi: Ateş
Yöneticisi: Mars
Roma mitolojisinde savaş tanrısı
Niteliği: Öncü
Rengi: Ateş rengi Kırmızı

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Burçların en ateşlisidir. Aşık olabilir... hatta fazla bile olabilir. İlişkilerde tutkulu, enerjik ve maceracıdır. İnsiyatif daima onda olmalıdır. Romantizmden anlamaz. Tutkularını sıklıkla aşk sanma yanılgısına düşer.

Seks: O bir seks erkeğidir. Yorulmaz... Arada durmaya gerek duymaz... Seksten asla bıkmaz. Onun için en muhteşem seks spontane, hızlı, yoğun ama kısa süreli olandır. Erica Jong’un değimi ile “zipless fuck” (yani amiyane tabiri ile “tak fişi bitir işi” seks...Tekniği serttir, ön sevişmeyi gereksiz bulan bir yanı olabilir. İstenirse vurabilir bile... Ancak BDSM benzeri ortamdan anlamaz, sadece pata-küte girişmeyi bilir.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Eylemci, dışa dönük, duygusallığa fazla önem vermeyen bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Artık hafiften adi olabilirsiniz. Kalbine varmak için ise onu sürekli bedenen uyarmanız gerekir. Görüntü ve tavır olarak hem seksi, hem hareketli olun. Sekste incelik ve romans asla aramayın. Fazla zarif ve kırılgan davranmayın. Kırılırsanız belli etmemeye çalışın. Onun hızına uyum gösterin.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Geç kalın, hareketsizce bir köşede oturup mızmızlanın.

Özel tüyonuz: Ona meydan okuyun ve kırmızı ruj kullanın!

BOĞA

Elementi: Toprak
Yöneticisi: Venüs
Roma mitolojisinde aşk tanrıçası
Niteliği: Sabit
Renk: Mutluluk renkleri yeşil ve pembe

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Güzel aşık olur. İyi olanı sever, sezer de... Yoğun biçimde sevebilecek kapasitesi vardır. Belki fazla sergilemez, ama erkekçe hissettirir. Onun aşkında macera yoktur. Konusuz ama mutluluk dolu bir romana benzer.

Seks: Koç erkeği ile yarışacak kadar güçlüdür; üstelik o kadar sert ve talepkar da değildir. O okşanmak kadar okşamayı da sever.. ve iyi de bilir. Buna rağmen kadın gibi okşamaz, tekniği hem sevecen, hem erkeksidir. Kadını doyurana dek sevişen erkeklerdendir.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Erkeğine para harcamayı seven, ama maddesel beklenti içinde olmayan, hem rahatlıktan, hem güzellikten hoşlanan, duygusal bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Baskı yapmayın, uyum gösterin. Hoş yerler, lezzetli yemekler, huzurlu bir ortam hazırlayın. "Sıkılmak" sözcüğünü kelime haznenizden silin.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Değişip durun, güvensiz ortam yaratın, ucuz ve paspal giyinin.

Özel tüyonuz: Şık, dişi ve iyi bir aşçı olun.

İKİZLER

Elementi: Hava
Yöneticisi: Merkür
Roma mitolojisinde haberci tanrı
Niteliği: Değişken
Rengi: Akıl rengi Sarı

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Aşk değil akıl adamıdır. Duyguları son derece zayıf olmakla kalmaz, üstelik değişkendir. 12 burcun en flörtçüsüdür. Onun için iki aşk bir aşktan, üç aşk iki aşktan iyidir. Flörtçü olsa da, ilişkilerini oyun gibi görür.

Seks: Akıl, içgüdülere düşman bir kavramdır ve İkizler erkeği 12 burcun en akıllısıdır. O sekse tutkudan çok, duyguların entelektüel yapısı gibi kavramlar bazında bakar.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler:Havai, hoş, hareketli, ama dinlemeyi çok seven, uyanık bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Onu bıkmadan dinleyin. Yalancılık ve ihanetlerini , olağan karşılayın, kötü niyetli değildir. Ona entelektüel bir ortam yaratın. Soru sorun, öğrenin, akılsal açıdan merakını uyandırın. Çocuksudur, ebeveynlik yapmayın, siz de çocuk olun.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Yalnız bırakın, rutinler yaratın.

Özel tüyonuz: Kaçın... ama ürkekçe değil, oyunculukla...

YENGEÇ

Elementi: Su
Yöneticisi: Ay
Roma mitolojisinde duyguların tanrıçası Luna
Niteliği: Öncü
Rengi: Ayın rengi gümüş

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Güzel aşık olacak bir erkektir. Aşık olmayı sever ve hakkını verir. Üstelik erkekçe sevmeyi iyi becerir. Şefkatlidir, anlayışlıdır, duygusaldır, tüm ilişkilere değer verir ve ciddi ilişkilere ihtiyaç duyar.

Seks: En fazla güvenlik ve huzur ortamında uyarılır. Kadının aktif olmasını kabul edebilir, bundan hoşlanır da, ama ille de pasif değildir. Onun performansı aşık olunca, ya da dürüst, duygusal, anlayışlı, sadık bir kadınla olduğuna inancınca katlanır.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Nazik zarif ve duygusal bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Çok konuşmayın, duygularınızı sessiz kontaklar ile belli edin, rutinden sıkılmayın. Ona ihtiyaç duyduğunuzu belli edin. Pesimist anlarında yanında durun, güzel şeyler söyleyin. Ona hem annesi hem de kızı olun.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Annesini eleştirin, hayatınıza sürekli yeni insanlar sokun.

Özel tüyonuz: Baştan çıkartın, ama bunu kendisi yaptığını sansın.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -