JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


KADINLARA ASTROLOJİK TÜYOLAR

ERKEKLERİN BURÇLARINA GÖRE AŞK ve SEKS KİMLİKLERİ

2. Bölüm: ASLAN, BAŞAK, TERAZİ, AKREP

Yazı:
Bu yazıyı film şeklinde izleyin!

<< 1- Koç, Boğa, İkizler, Yengeç 3- Yay, Oğlak, Kova, Balık >>

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.
- Bu bölümde burçların özellikleri her yönüyle yansıtılmamakta; sadece kadınların bilmelerinin en gerekli olduğuna inandığımız nitelik vurgulanmaktadır.

ASLAN

Elementi: Ateş
Yöneticisi: Güneş
Mitolojik tanrısı: Sol
Niteliği: Sabit
Renk: Altının rengi

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Aşık olmayı bilir, hem de aşık olmayı sever... tabii ki baskın taraf kendi ise! Yaratıcı, ısıtıcı, coşturucu yanını sergilemesi şarttır. Liderlik ona verilirse çok güzel zaman geçirtir. Sadıktır, eğlencelidir, olayları güzel organize edebilir.

Seks: Çok güçlüdür. Enerjiktir. Renklidir. Dolu doludur. MAceracıdır. Aşk ve seks ayrımını iyi bilir ve bunları çok güzel sentezler. O sahiptir... Sahip olur. Sertliği azaltılmış bir Koç; yakıcılığı azaltılıp, ısıtıcılığı arttırılmış bir ateştir.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Gösterişli, cesur, şaşaalı ve ateşli bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Yönetmeye saniye olsun kalkmayın, isteklerine karşı çıkmayın ve ona liderlik verin. Yine de ezilmeyin, onunkine denk (sadece biraz daha az) muhteşemlikte olduğunuzu gösterin. Övmekten çekinmeyin. Bağlılığınızı belli edin, oyun oynamayın.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Otoriter olun, başarılarla dolu hayat hikayenizi anlatıp durun.

Özel tüyonuz: En büyük ve mutlak hayranı olun.

BAŞAK

Elementi: Hava
Yöneticisi: x
Mitolojik tanrısı: Merkür
Niteliği: Öncü
Rengi: Temizlik ve hijyen rengi beyaz

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Sanıldığı gibi mesafeli değildir, o sadece dikkatli ve niteliğe değer verir. Hata yapmayı ve değersizliği itici bulur. Her şey doğru yerde ise tutkulu şekilde sever. Onun aşkı mutlu etmeye hedeflenmiştir. Servis değil, destek ve yardım güdüsü ile doludur aşkı.

Seks: Düzgün, temiz, yerli yerinde, olması gerektiği gibi, ideal denilebilecek bir ortamı üstün değil, doğal bulduğu için fazla anlaşılmaz. Ortamı onaylarsa partnerine unutulmaz anlar yaşatacak büyük bir kapasitesi vardır. Olağan olsa da, uyum ve mutlu etme yeteneği benzersizdir.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Temiz bir bedeni ile ağzı olan, hoş ve sakin bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Her şeyin mükemmelden çok, doğru ve iyi olduğunu hissettirin. Sizi ve çevreyi denemesine zaman ve izin verin. Rahatlığa dayalı rafine bir ilişki kurun. Acele etmeyin. Hiç bir şeyi abartmayın.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Dağınık ve serserice bir imaj çizin. Kaba ve asi davranın.

Özel tüyonuz: Onun gizli değerini dürüstlükle hissedin.

TERAZİ

Elementi: Hava
Yöneticisi: Venüs
Mitolojik tanrısı: Venüs
Niteliği: Öncü
Rengi: Pembe ve yeşil

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: O bir aşk adamıdır. Güzel, şık, zrif ve değerli olan her şeyi çok sevebilir. Dışa dönük olsa da güvenlik de arar. Flört etmeyi sevse de, evlilik için de uygundur. Sosyal ilişkilerde aşkını coşku ile yaşar, ama 1/1 ortamlarda da sıcak, uyarıcı ve vericidir. Kesinlikle sadıktır. Eşini bulunca verecekleri sınırsızdır.

Seks: Seksi çok sever, ama ucuz ve kolay olanı değil, derin ve değerli birlikteliklerde yaşanan coşkuyu... Bu ortamda sınırsızdır. Kendini sonuna dek verir, ama almayı da ister. Aşk ve seksi en başarı ile sentezleyen erkeklerdendir. PArtnerinin ihtiyaçlarına duyarlı ve uyumlu bir yanı da vardır.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Güzel, şık ve kaliteli; değerli bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Sıcaklık, sevecenlik, özveri ve anlayış gibi erdemler sergileyin. Kesinlikle adilikten uzak durun. Gündelik ve yüzeysel değil, öz-güvenli, elit ve zeki bir kişilik sergileyin. Sanat, müzik, edebiyat gibi kavramlara ilişkinizde yer verin.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Tehlikeli, erkeksi, vahşi ve zorlu olun.

Özel tüyonuz: Güzel olun, şiir gibi bir ortam yaratın.

AKREP

Elementi: Su
Yöneticisi: Pluto
Mitolojik tanrısı: Pluto
Niteliği: Sabit
Renk: Siyah

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: "Ölümüne sevmek"... işte onun aşkı. "Ya benim olursun, ya toprağın" şeklindeki arabesk söz de onun aşkını anlatan başka bir cümledir. Fazla sever her zaman... sadık ve iyi bir partner olsa da yoğun aşkı tehlikelidir. Ayrıca hükmedemezse düşmana dönüşebilir.

Seks: Ne yazık ki o kolayca bir sapık olabilir. BDSM ortamı akrep erkek ve kadınları ile doludur. Akrep erkeği genelde Master'dır... ama hünerli bir kadın tarafından kolayca köleye çevrilebilir. Çok güçlü olsa da, iniş çıkışlarla yazılmış kaderi yüzünden ters kimliklere de atlayabilir.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Onun merakını uyandıracak, gizemli bir imajla yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Değişin... Kaçın... Zor teslim olun... Sorun yaratın! Kafasına takılacak kadar çıldırtın. Ama teslim olduğunuzda, sonuna dek biat edin. Sık sık duygularla dolu, zarif kadın olun, sonra birden esrarengiz, gizli ve uzak kadına dönüşün.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Sıradan ve olağan bir kimlik sergileyin.

Özel tüyonuz: Kıskandırın.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -