JANUS'un
ASTROLOJİ KİTABI

230 sayfa - 12TL.

İNCELEYİN!

SİTEYE ÜYE OLUN
Güncellemeleri hemen haber alın,
üyelere özel sayfalara girin.
ÜYE GİRİŞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN! >>


KADINLARA ASTROLOJİK TÜYOLAR

ERKEKLERİN BURÇLARINA GÖRE AŞK ve SEKS KİMLİKLERİ

3. Bölüm: YAY, OĞLAK, KOVA, BALIK

Yazı:
Bu yazıyı film şeklinde izleyin!

<< 2- Aslan, Başak, Terazi, Akrep

Önemli Hatırlatma!

- Kişilik, yıldız haritası ile elde edilen yüze yakın astrolojik veri ile yorumlanır. İnsanlar 12 burç tipine indirgenemezler.
- Burç yorumları, astrolojik haritada burç özellikleri aşırı ölçüde baskın ise tam olarak doğrudur. (Örneğin burç yöneticisi 1. evde ise, öz ve yükselen burç aynı ise, öz burçta 3 adetten fazla planet varsa vb.)
- Bu sayfadaki yorumlar Janus722 grubunun görüşlerini yansıtmaktadır.
- Bu bölümde burçların özellikleri her yönüyle yansıtılmamakta; sadece kadınların bilmelerinin en gerekli olduğuna inandığımız nitelik vurgulanmaktadır.

YAY

Elementi: Ateş
Yöneticisi: Jüpiter
Mitolojik tanrısı: Jüpiter
Niteliği: Değişken
Renk: Baş tanrı Jüpiter ve tüm yansımalarının rengi Mavi.

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Onun aşkı yoğundur ama ancak partneri ile neşeli, hareketli, eylenceli bir ortamı varsa... Değişikliğe düşkün olduğu için bağlanana dek çok eşlidir.

Seks: Tutkuludur, sınırları zorlamacasına her şeyi deneyebilir. Klasik pozisyonlarla enerjisini yitirebilir. Doğal ve belki de biraz riskli ortamlarda performansı katlanabilir.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Bağlılığınızı "yakın birliktelik ve sakin ortamlarda bütünleşme" olarak ifade etmeyin. Onu eğlenceli ve değişik çevrelere götürün. Küçük maceralar yaratın. Muhakkak eğlendirin. Düşünmeyi, düşüncelerini dile getirmeyi ve yeni düşünceleri öğrenmeyi sevmiyorsanız ondan uzak durun.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Detaylı, kesin ve değişmez programlar yapın; ona aşk ile yapışın.

Özel tüyonuz: Bir yere gitmek isteyince nano saniyede yollayın.

OĞLAK

Elementi: Toprak
Yöneticisi: Satürn
Mitolojik tanrısı: Satürn
Niteliği: Öncü
Renk: Gri

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Kolay aşık olan bir yapısı yoktur. Sevse bile fazla belli edemez. Ancak bağlılığı ve sadakati çok sevmese bile tamdır. Hele ki seviyorsa aynı yastıkta kocayabilir. Zor bir karakteri vardır. Ancak uzaklığı kesinlikle sevmediği anlamına gelmez.

Seks: Tutkuludur, ama tekdüze olmadığı söylenemez. Çılgınca değil, olması gerektiği gibi sevişir. Hızı zaman içinde en azalmayan burçtur. İlk günki performansı şablon olarak görülebilir. Tatmin etmeye isteklidir ama görüşü dardır.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Aklı başında, sakin, her şeyi yerli yerinde yapan, klasik giyinen, abartmayan bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Dakikliğe dikkat edin. Dikkat çekmeyin, sakin olamıyorsanız ondan uzak durun. Kurallarına mutlaka uyun. Romantizm aramayın. Gezmek ve eğlenmekle fazla işiniz olmadığını belli edin. Ağırbaşlı ve uysal olun. Ona saygı duyun.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Hızlı, gelenklere aldırmayan, asi ruhlu bir kimlik sergileyin.

Özel tüyonuz: Onun hedeflerini destekleyen becerikli yardımcısı olun.

KOVA

Elementi: Hava
Yöneticisi: Uranüs
Mitolojik tanrısı: Uranüs
Niteliği: Sabit
Renk: Türkuaz

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Birebir ilişkiden çok grup adamıdır. İnsan faktörünün baskın olduğu ortamlarda duyguları daha kolay aktive olur. Aşktan çok idealardan anlar. Beyni, kalbinden daha beceriklidir. Sevdiğine en fazla özgürlük verebilecek bir erkektir. Aynısını bekler de...

Seks: Cinsel sapmalara en yatkın burçtur. BU burç erkekleri arasında özellikle eşcinsellik çok fazla görülür.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Bağımsız, yeni ve alışılmadık herşeye açık, aynı zamanda "düşünen" bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Sürekli zeki ve farklı olmanız gereklidir. Ayrıca asla baskı yapamayacağınızı, böyle şeyleri anlamsız gördüğünüzü belirtmeniz de şarttır. Unutmayın: Çok seçicidir; çünkü ilişkiler hayatında birincil beklentisi değildir.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Kısıtlayın, ayıplayın, geleneksel davranın.

Özel tüyonuz: Garip ve aşırı özgür olun.

BALIK

Elementi: Su
Yöneticisi: Neptün
Mitolojik tanrısı: Deniz tanrısı Neptün
Niteliği: Değişken
Renk: Mavi

AŞK VE SEKS KİMLİĞİ

Aşk: Sürekli aşık olabilecek bir erkektir. Çok güçlü duyguları vardır. Kara sevdaya bile tutulabilir. Kısa süreli, yüzeysel ilişkiler ona göre değildir. Sevdiğine en cömert ve sıcak davranan burçtur. Aşık olunca sınırsızca şefkatlidir, sempatiktir, sadıktır, naziktir. Duygusal olarak en doyurabilecek erkektir.

Seks: Tutkudan çok romantizm adamıdır. Partneri tarafından açılmayı bekler. Bu olmazsa sekste sorunlar yaşayabilir. Erken boşalma, geç boşalma ve iktidarsızlık sorunlarının en fazla görüldüğü burçtur. Tekniğinde sevecenlik, yumuşaklik ön plandadır ve mutlu etmeyi dürüstçe ister.

BAŞTAN ÇIKARTMA TAKTİKLERİ

Fark edilmek için yapılması gerekenler: Yakın, sıcak, sakin, uyumlu, ama bir ölçüde de güçlü bir kimlikle yaklaşın.

Vazgeçilmez olmak için yapılması gerekenler: Ona uyun, ama bunu hissettirmeyin. Duygusal, anlayışlı ve uyumlu olsanız da kararlı, becerikli ve sarsılmaz şekilde de davranın.

Kaybetmek için yapılması gerekenler: Katı, sert ve kaba olun. Ürkütün. Acele edin. Eleştirin. "Ayakları yere basan" kimlik sergileyin.

Özel tüyonuz: Ona, derin denizlerde, denizkızları ve erkeklerinin aleminine benzeyen -dünya dışı- bir dünya yaratın.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Makaleler    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -