722 EĞİTİMLERİ
Temel Maji
Manyetik Maji
Pozitif Enerji
Maji Nedir?
Maji Artık Bilimdir
Eğitim Hakkında Bilgiler
Ücret Sorgulama
Eğitime Katılın!
SİTEYE ÜYE OLUN
ÜYE GİRİŞİ

OBSEDE OLMA HİKAYEM
(Gerçek olaydır)
Giriş (1990)
Ruhçu Dedem
Dedemin Satanist Kardeşi
Terk Edilmiş Evdeki Heykeller

MAJİKAL GEÇMİŞİM
Çocukluğum
Gruba Girişim
Ve Sonrası...

HAKKIMDA
Adım Neden Janus?
Tanrı Janus Kimdir?
Osmanlıyım ve Atatürkçüyüm
(Gizlenen Osmanlı Gerçekleri)

SES DOSYALARIM


DOLUNAY ASTROLOJİSİ

İÇİNDEKİLER   |   ÖNSÖZ   |   KONU   |   SATIN ALIN!   |  

76 sayfa - ₺14,40


İÇİNDEKİLER

Giriş

İçindekiler

1 - Anaerki

2 - Ay'ın Evreleri

3 - Ay'ın Konumları

4 - Dolunay

5 - Müslümanlıkta Ay ve Dolunay

6 - Dolunay Etkisi

7 - Ay ve Kurt Adam Miti

8 - Dolunay Enerjisi Nedir?

9 - Haritayı Çıkartmak

10 - Burçlara Göre Dolunay Enerjisi
   10.1 - Koç
   10.2 - Boğa
   10.3 - İkizler
   10.4 - Yengeç
   10.5 - Aslan
   10.6 - Başak
   10.7 - Terazi
   10.8 - Akrep
   10.9 - Yay
   10.10 - Oğlak
   10.11 - Kova
   10.12 - Balık

11 - Evlere Göre Dolunay Enerjisi

12 - Dolunay Enerjisini Arttırma Çalışması
   12.1 - Teori
   12.2 – Pratik

Son sözKİTABIN KONUSU (Tanıtım Metni)

Dolunay astrolojisi, dolunaydan yayılan pozitif bir enerjinin, kişinin astrolojik haritasına göre yorumlanmasıdır. Bu yepyeni astrolojiye göre herkes ayda bir gün, dolunaydan gelen etkilerle Ay burcuna uygun bir fırsat yakalamaktadır.

Kitap içeriğinde burçlara/evlere göre dolunay enerjisinin yorumu ve dolunay etkisini artırmaya yönelik küçük bir majikal çalışma, Müslümanlığın Ay'a yaklaşımı, bazı Yunan mitolojisi mitleri, anaerki ve Ay'ın etkileri gibi pek çok konu yer almaktadır.

Dolunay günü her kişiye (hatta tüm canlılara) haritasına göre sunulan aylık bir armağandır; dolunay enerjisi çeşitli alanlara kişisel kazanımlar sağlayabilir, gelişmeler var edebilir. Ancak altının önemli çizilmesi gereken nota şudur ki, dolunay enerjisi kişisel hayat kapsamında kullanılmaktan öte, kişinin yakın iletişim içinde olduğu insanlara uygulanarak da ortaya yararlı sonuçlar çıkarabilir. Bu demektir ki, kitapta verilen yorumlar burç sahibi kişinin dolunay gününde aldığı enerji ile neler yapabileceğini göstermekle kalmamakta; yakınların nasıl bir değişim yaşayacaklarını da anlatmaktadır. Bu yüzden açıklamalar hem kişisel, hem de diğer kişilerle ilgili olarak okunabilirler.

Dolunay gün ve gecesi HERKESE akıtılan bir hayr içerir. Dolunay herkes için her ay bir gün ve gece boyunca cümbüştür, bayramdır.

Bu kitapta ise söz konusu enerjinin kişisel harita bazında yorumlanması anlatılmaktadır.

KİTABIN ÖNSÖZÜ

Merhaba; önce kendimi kısaca tanıtayım.

Majisyen, astrolog, Tarot'çu, el falcısı ve göz okuyucusuyum. Ayrıca JAnus722 adlı sitenin baş içerik üreticisiyim.

Sitemizde Beyaz Maji1 temelli, kuantum mekaniğinin ezoterizme uyarlanması olarak niteleyebileceğimiz ve 722 adını koyduğumuz kendi maji ekolümüzün eğitimlerini vermekteyiz.

Sürekli (düzenli şekilde) kuantum mekaniği ve nörobilim üzerine araştırmalar yapan kişiler olduğumuz için zaman içinde standart astrolojiden bütünü ile farklı bir astroloji sistemi var ettik. Bu gelişmeden sonra 2015 yılından beri vermekte olduğumuz astroloji eğitimini iptal ettik; ancak eğitime "kendimizden" bazı eklemeler yaparak "Astroloji Eğitimi" adlı klasik astroloji temelli bir kitap olarak yayınladık.

Elinizde tuttuğunuz kitap ise özgün astroloji sistemimizin kolay ve güncel branşlarından biri olan Dolunay Astrolojisi hakkındadır.

Bu yepyeni teoriyi kitabımızda eğlenceli, okunması kolay ve anlaşılması güç olmayan bir şekilde yansıtmaya özen gösterdiğimiz için keyif alarak okuyacağınıza ve böylece astrolojiyi alışılmadık ve farklı anlayışla kullanacağınıza inanıyoruz.

Umarım okuyacaklarınızdan yararlanır, verdiğimiz mini çalışmayı yapmaktan hoşlanır, böylece hayatınıza yeni/farklı bir zevk, hatta hobi katarsınız. Ama sistemimiz size sempatik gelmese bile sizleri kendimiz gibi bir selenofil yaparsak mutlu olacağız.

[Selenofil (selenophile) "Ay sever" denilebilecek olan; Ay'ı çok seven, Ay görünce mutluluk duyan kişilere verilen addır. Selene ve philos sözcüklerinden meydana gelir. Selene, Yunan mitolojinin Ay tanrıçasıdır. Phile ise "sevgi dolu", "arkadaş canlısı" veya "arkadaş" manasındadır.]

Ay doğuş ve batışını merakla beklemek, onu izlemeye çalışmak, her ay (görme imkanınız olmasa bile) internet sitlerinden dolunayı takip etmek hoş bir uğraş olabilir. Kişisel Ay rasatları yapmak, ilerdeki sayfalarda göreceğiniz gibi, Müslümanlıkta kutsanan, bizlere göre yaşama pozitif enerji celp eden bir eylemdir.

Mehtabı sadece fark etmek bile hayata pozitivite katan küçük bir mutluluk sayılabilir. Ay -ister hilal olsun, ister yarım ay; ya da şişkin ay veya dolunay- ona sevgi ile bakanların kalbinde ortak bir mutluluk yaratıyorsa, seleonfilleri pırıltısı altında birleştirmiş olacaktır.

O zaman "Ay'ı her görüşte, ama özellikle dolunayda buluşmak umuduyla" diyelim.

JAnus 722         


DİP NOTLAR

Diğerlerinin alanına girmenin sakıncalarını bildiği için majiyi sadece kişisel gelişim açısından kullanan büyücülerin sistemi.ANA SAYFA    |    Sorular    |    Astroloji    |    Kuantum    |    Ezoterizm    |    Filmlerimiz    |    İletişim

Dizayn: JANUS722.com    |    © 2015 -